Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

30 Nisan 2016 Cumartesi  21:31

 

Acun Ilıcalı, TV 8'i satın aldıktan sonra yapımları ile bir çok dizisinin korkulu rüyası haline geldi. Son olarak Acun Ilıcalı'nın TV 8'i yılların rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'yu rating listesinin tahtından indirdi.

 

İşte Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin rating listesinde Acun Ilıcalı'ya nasıl yeni düştüğünün detayları..  

 

 

TV 8'i satın aldıktan sonra en çok izlenen kanallar arasına sokan Acun Ilıcalı, reyting rekortmeni Kurtlar Vadisi dizisini de tahtından etti.

Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi'ne büyük şok!

TÜRK TELEVİZYON TARİHİNİN EN UZUN SOLUKLU DİZİLERİNDEN

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Survivor 2016'nın reytinglerdeki son kurbanı Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan 'Kurtlar Vadisi Pusu' oldu.

Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi'ne büyük şok!

EN ÇOK İZLENEN 3 KANALDAN BİRİ OLDU

Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra yayın formatı değişen ve kısa sürede Türkiye'nin en çok izlenen ilk 3 kanalı arasında giren TV8'in önlenemez yükselişi devam ediyor.

 
 
Acun Ilıcalı'dan Kurtlar Vadisi'ne büyük şok!

VADİ'Yİ TAHTINDAN ETTİ

Bu sezon büyük bir heyecana sahne olan Survivor 2016 ile reytingleri alt üst eden TV8, perşembe akşamlarının rakipsiz dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu'yu tahtından etmeyi başardı.Sayfa Adresi: http://www.habera.com/Acun-Ilicali-Kurtlar-Vadisi-Pusu-yu-fena-dagitti--haberi-218061.html