Selena Gomez'den çıplak pozu için itiraf geldi!

13 Eylül 2015 Pazar  16:14

Genç şarkıcı Selena Gomez, sosyal medyada paylaştığı andan itibaren büyük gürültü koparan çıplak albüm pozu hakkında konuştu.ÜSTSÜZ POZU HAKKINDA KONUŞTU23 yaşındaki Gomez, ABD'nin Power 106 kanalında yayınlanan The Cruz Show'da J. Cruz'un konuğu oldu. Gomez, yeni albümü Revival'ı albümü hazırlarken yaşadıklarını, stüdyodaki duygusal yolculuğunu, üstsüz albüm pozunu ve kilo aldığı için kendisine yöneltilen eleştiriler hakkındaki fikirlerini anlattı.

"SEN BÖYLE POZLAR İÇİN ÇOK GENÇSİN"Eski çocuk yıldız, üstsüz albüm pozunun neden bu kadar tartışma konusu olduğunu anlamadığını da söyledi. Gomez daha önce V dergisi için verdiği üstsüz pozu da hatırlattı. Ancak genç yıldızın dergi kapağında yer alan bu pozu da bazı hayranlarını çileden çıkarmıştı. Sosyal medya üzerinden "Selena sen böyle pozlar için daha çok gençsin." yorumları yapılmıştı.

"ALBÜM ÇIKTIĞINDA BU POZ KONUŞULMAYACAK"Sunucunun "Peki neden albüm kapağı için böyle bir poz verdiniz?" sorusuna "Ama albüm çıktığı aman bu poz artık konuşulmayacak. Müzik ve şarkılar bu pozun önüne geçecek. Bu konuda kendime son derece güveniyorum." dedi. Genç yıldız fotoğrafının photoshop'lu olduğunu da itiraf etti.

"İNSANLAR BENİ İNCİTTİ"Selena Gomez, bu yaz aldığı kiloları gözler önüne seren bikinili pozları yayınlandıktan sonra insanların kendisini acımasızca eleştirdiğini de sözlerine ekledi. Gomez "Böyle bir şey daha önce başıma gelmemişti. Ama insanların bu konudaki yorumları beni incitti." diye konuştu.Genç yıldız, başkalarının kendi hayatını yönetmesine izin vermeyeceğini de sözlerine ekledi. Son iki yıldır herkesin hayatı hakkında birşeyler söylediğini belirten Gomez "Ama ben insanların hayatımı etki altına almasına izin vermeyeceğim. İstediğimi yapabilirim." diye konuştu. Yeni albümünü yeni bir ekiple çıkaran Selena Gomez taze bir başlangıç yapmanın heyecanını yaşadığını sözlerine ekledi. "Stüdyoda şarkılarımı söylerken bazen ağladım, bazen güldüm. O stüdyoda kariyerimin en güzel şarkılarını kaydettim." dedi.Sayfa Adresi: http://www.habera.com/Selena-Gomez-den-ciplak-pozu-icin-itiraf-geldi--haberi-218001.html