Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   GÜNDEM

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Cumartesi   Pazar
15 / 26 °C 15 / 27 °C 16 / 28 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR MAGAZİN DÜNYA YAŞAM MEDYA SAĞLIK KÜLTÜR & SANAT EĞİTİM TEKNOLOJİ  
 
   
  Facebook'a yeni özellik geldi  
 
   
  46 Yok Olan dizisi ne zaman final yapacak?  
 
   
  Lucescu'nun yeni takımı belli oldu  
 
   
  20 yıllık Beyaz Show bitiyor mu?  
 
   
  PFDK Selçuk İnan'a cezayı kesti!  
 
 

Taşeron işçiler son dakika haberleri (14 Temmuz 2013)

Taşeron işçiler son dakika haberleri (14 Temmuz 2013)
 
Taşeron işçiler son dakika haberleri (14 Temmuz 2013) Taşeron işçilerin kadro mücadelesi sürüyor! Taşeron işçiler için ümit var mı?, Taşeron işçilerin dertlerine çözüm bulunabilecek mi? Taşeron işçiler kadro alabilecek mi? Taşeron işçilerin kadro taleplerine sözleşme ile karşılık veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ise eleştirilerin hedefinde!
 
14 Temmuz 2013 Pazar - 09:09

Taşeron işçiler son dakika haberleri (14 Temmuz 2013) Taşeron işçilerin kadro mücadelesi sürüyor! Taşeron işçiler için ümit var mı?, Taşeron işçilerin dertlerine çözüm bulunabilecek mi? Taşeron işçiler kadro alabilecek mi? Taşeron işçilerin kadro taleplerine sözleşme ile karşılık veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ise eleştirilerin hedefinde!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, taşeron işçilerin sorunları konusunda Başbakan Erdoğan'dan talimat aldıklarını açıkladı. Çelik, 1-2 ay içinde çalışmayı sonlandırmayı hedeflediklerini söyledi.

Taşeron işçilere müjde... Bir süredir tartışılan taşeron işçilerin ana işverene bağlanarak, aynı haklardan faydalanması konusunda planlanan düzenlemede nihayet çözüme yaklaşıldı. Konuyu Başbakan Tayyip Erdoğan’la istişare ettiklerini belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm konusunda Başbakan’ın kendilerine talimat verdiğini açıkladı. Bakan Çelik, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Burada basın mensuplarını sorularını cevaplayan Bakan Çelik, taşeron işçilerin sorunlarını çözümü konusunda açıklamalarda bulundu.

BİRKAÇ AYA ÇÖZÜLÜR

Temmuz-ağustos ayı içerisinde alt işveren işçileriyle ilgili yaşanan sorunları minimize edecek düzenlemeler konusunda tekrar taraflarla bir araya geleceklerini kaydeden Bakan Çelik, “Yapılması gereken düzenlemeleri, 1-2 ay içerisinde sonuçlandırma hedefiyle gerekli açıklamaları yapacağız. İnşallah alt işverenin yanında çalışan kardeşlerimizin yaşadıkları sıkıntıları kaldırmış oluyoruz” diye konuştu. Çelik, açıklamasına şöyle devam etti: “Alt işveren diye tabir ettiğimiz taşeron işçileriyle ilgili gerçekten de önemli bir sorun yaşadığımızı, gerek sendikalar gerekse biz hükümet olarak ifade ediyoruz. ‘O halde niye çözmüyorsunuz?’ diye bir soru gelebilir. Yaklaşık 1.5 yıldır ben sayısını unuttum, bu kadar toplantılar yaptık. Ama tarafların görüşlerinin keskin olduğunu belirtmek istiyorum. İşverenin alt işverene bakışında ve haklarında farklı değerlendirmeler, sendikalar arasında da farklı değerlendirmeler var. Bunların arasını bulma konusunda büyük bir gayretimiz var. O örgütlenme çerçevesinde görüşmelerimizi sürdürüyoruz.” Yapılacak düzenlemeler ile birlikte ayrıca taşeron işçilerinin ücreti,asıl işverenin işçileri emsal alınarak belirlenecek. Mahkemeler de ücret takdir ederken, asıl işverenin ödediği ücretleri emsal kabul edecek. Böylece asıl işverenin 3000 TL ücret ödediği bir iş için taşeron asgari ücretli işçi çalıştıramayacak.

TÜRK-İŞ GÖRÜŞMELERDE MASADAN KALKTI

Dün hükümet ile kamu işçileri arasında da pazarlık görüşmeleri yarıda kesildi. Hükümet, ilk 6 ay için yüzde 10 zam isteyen yaklaşık 200 bin kamu işçisine; bu yıl için yüzde 4+3; gelecek yıl içinse yüzde 3+3 zam teklif etti. Çalışma Bakanı Faruk Çelik “Çok üzgünüm. Mali disiplin, diyorlar. Benim verebileceğim bu” derken; Türk-İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, “Bu durumda konuşacak bir şey yok” diyerek masadan kalktı İşçilere hükümetin zam teklifini açıklayan Çelik, 2013 yılının ilk 6 ayı için yüzde 4; ikinci 6 ayı için yüzde 3; 2014 yılının ilk ve ikinci 6 ayı için de yüzde 3’er oranında zam teklifinde bulundu. Kumlu ise ilk 6 ayda vergi nedeniyle işçinin maaş kaybının yüzde 6.32 kaybı olduğu durumunun altını çizdi.

Haber A, taşeronların sesi olmaya devam ediyor. Tüm yurttan gelen mailler ve şikayetler, özellikle üniversite hastanelerinde taşeron sisteminin işçiler için büyük bir sorun olduğunu gösteriyor.

Taşeron işçilerin sorunlarının gündeme getirilmesi için HaberA ekibi verdiği sözü tuttu! Taşeron işçilerin sorunlarını dile getiren haber yorumları, birer birer listelenerek Meclis'teki milletvekillerine gönderdi. Taşeron işçilerin sorunlarıyla ilgili geri dönen MHP temsilcilerine, haber yorumlarından oluşan dosyayı ileten ekibimiz, Meclis kürsüsünden konunun gündeme getirilmesi için söz aldı.

Haber A, taşeron işçilerin sesi olmaya devam ediyor. Konuyla ilgili her gün güncel haberleri derleyen ve bir şekilde konunun gündemde kalması için elinden geleni yapan haber merkezimiz, haber yorumlarını da Meclis'teki milletvekillerine gönderdi.

MHP TEMSİLCİLERİ GERİ DÖNDÜ


Meclis'te MHP'li temsilcilerle görüşen ekibimiz, haber yorumlarından oluşan dosyayı ve haberleri milletvekillerine iletti.

İKİ HAFTAYA KADAR GÜNDEME GELECEK

Dosyanın incelenmesinin ardından taşeron işçilerle ilgili Meclis'te genel bir değerlendirme yapacak olan MHP, kadro taleplerini dile getirecek.

SORUNLARINIZ İÇİN LÜTFEN HABER YORUM KISMINI KULLANINIZ

Sayın Faruk Çelik'in inisiyatifiyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bir süredir taşeron konusu üzerinde çalışıyor. Tespit edilen sorunlara, yargı kararları ve dünya uygulamaları doğrultusunda çözüm paketi oluşturuldu. Paketin yasalaşması halinde taşeron işçileri için en fazla gündeme gelen 8 konuda çözüm sağlanmış olacak.

1. Kapsam netleşiyor

Yeni düzenlemede hangi işlerin taşerona verilebileceği konusu net olarak düzenlenecek. Böylece muvazaalı taşeronlaşmanın önüne geçilmesi hedefleniyor.

2. Kanuna aykırı taşeronlaşmaya son

Kanunda belirtilen konuların dışında taşeron işçisi istihdam edilirse, bu işçiler asıl işverenin işçisi kabul edilecek. Ancak bu konuda kararı idare değil yargı verecek. Şu an müfettiş raporuyla muvazaa tespiti yapılabiliyor.

3. Yıllık izinde hak kaybı olmayacak

Şu an özellikle kamudaki taşeron işçileri, her yıl taşeronun değişmesi sebebiyle yıllık izin kullanamıyor. Yeni sistemde izinler ilk işe giriş tarihine göre hesaplanacak. Taşeron firma değişse bile izin hakkı önceki çalışmalar da dikkate alınarak hesaplanacak.

4. Kıdem tazminatı korunacak

Mevcut uygulamada yine taşeron şirketlerin her yıl değişmesi sebebiyle taşeron işçiler kıdem tazminatına hak kazanamıyor. Yeni sistemde işçilerin kıdem tazminatı fonda tutulacak. Ayrıca kamu ihalelerinde kıdem tazminatı için ayrı kaynak verilecek. Taşeron işçisi ne zaman ayrılırsa ayrılsın tazminatını alabilecek.

5. İş güvenliğinde boşluk olmayacak

İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarında taşeron işçisi ile asıl işveren işçisi arasında fark olmayacak. Asıl işveren her iki işçiye karşı da eşit sorumlulukta olacak. Mevcut uygulamada dolaylı olarak yer alan sorumluluk, "doğrudan sorumluluk" haline getiriliyor.

6. Ücretten kaçış yok

Asıl işveren, her ay taşeron tarafından işçilere ücretin ödenip ödenmediğini kontrol edecek. Ödenmeyen ücretleri kendisi ödeyecek ve taşeronun hesabından kesecek. Şu an pek çok işyerinde fiilen uygulanan durum bir anlamda yasal zemine kavuşmuş olacak.

7. Ücretler eşit olacak

Taşeron işçilerinin ücreti,asıl işverenin işçileri emsal alınarak belirlenecek. Mahkemeler de ücret takdir ederken, asıl işverenin ödediği ücretleri emsal kabul edecek. Böylece asıl işverenin 3000 TL ücret ödediği bir iş için taşeron asgari ücretli işçi çalıştıramayacak.

Rüyada Köpük görmek ne anlama gelir?

Rüyad köpük görmek,  iyi bir geleceğe, ilerde aldığınız tüm işlerde başarıya ulaşmaya işaret eder. Bir diğer rivayete göre rüyada ... devamı için tıklayın...

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
SBS ile ilgili tüm haberler! 14 Temmuz 2013
 
Asgari ücret zammı ne kadar ? Asgari ücret 14 Temmuz 2013 zammı
 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
 
 
YORUMLAR   Toplam yorum 41   Onay bekleyen 0  
 
 


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
 
   
 
Duran
31 Temmuz 2013 Çarşamba 10:41
Hep konuşuluyor icraat yok o söylediğiniz bir iki ayda gelir sayın bakan görelim ne yapacaksınız artık sonucu görelim istiyoruz. işçiler olarak zerre kadar ümitli değiliz. Bunu belirtelim açık ve net şekilde
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
sivaslı gariban özbelsancı
29 Temmuz 2013 Pazartesi 21:39
başkanımız inşallah hayırlı haberler verecek inanıyorum zaten garibanın umudu bitmez umuttan başka hayalden başka elinden ne gelirki göle su gelene kadar kurbanın gözü patlarmış de hadi ver başkan şu müjdeyiiiiiiiiiiii
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
mehmet sivas
29 Temmuz 2013 Pazartesi 21:33
bizde taşarönüz hakkaten alt kadrolulaar tarafından küçük hor görülen bir sınıfız köle gibi bakılan özbelsancıyız
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş

29 Temmuz 2013 Pazartesi 12:07
Ahireti düşünenmi var bizi eşekten kötü kullananlar yediğiniz taşerön işçisinin ekmeği boğazınıza düğümlenecek
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş
kimsesiz
29 Temmuz 2013 Pazartesi 10:56
bize kadroya çok görenler caba hiç işsiz kaldımı parasız kaldımı sözleşmeli olmak icin birilerine yalvardımı 6 aylık sözleşme için iş aş için. Allah biliyor ne çektigimi. meb hizmetlisi
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş
taşören mağdur
29 Temmuz 2013 Pazartesi 10:25
Şu mübarek Ramazn ayında Allah'tan korkun be memura vere vere taşörene kalmadı tabi Allah'tan korkun size oy falan yok.........
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
malatyalı taşeron
25 Temmuz 2013 Perşembe 23:17
allahım kimderdiki güngelecek ak parti işçinin ekmeğini başkasına yedirecek şu mübarek ayda tuttuğunuz orucun cenabı hakta sebabı çok büyük ama taşeron işçiden aldığınız bedduğayı hiçmi düşünmüyorsunuz taşeron çalışanın 100 de 90 nı akpli kadrolu çalışanın 100 de 90 nı cehep li demekki biz akp ye oyverdiğimiz için suçlu biziz aldığımız ücret 1 hafta bile vetmiyor herşeye 100 de 120 zamyaptınız taşeron işçi hala aç millet olarak allahınızdan bulun inşallah size bedduğa etmekten başka elimizden birşey gelmiyor
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş
ferit
23 Temmuz 2013 Salı 23:30
teşeron günümüzdeki anlamı moderen kölelik anlamındadır devlet olsun hükümet olsun işveren olsun sendikalar olsun bu teşeron kesiminde çalışan işçilerin üzerinde nemalanıyorlar bazen güzel çalışmalarımız var diyen hükümet sadece söylemlerde kalan çalışmaları iyi bir şekilde sonlandırmaz çünkü buna gücü yetmez buna cesaret etmezler çünkü bu sorun oldukça zaman alır bu zamanıda bizim gibi sömürülen işçilere ayırmazlar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
Puan verilmemiş
KÖLE TAŞERON
19 Temmuz 2013 Cuma 13:23
YALANCILAR SANDIKTA GÖRÜŞÜRÜZ. TAŞERONLAR SİZİN SONUNUZU GETİRECEK AİLELERLE BİRLİKTE 15.000 OY
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
TAŞERON/KÖLE
16 Temmuz 2013 Salı 01:32
BİRAZDA DEVLET KENDİNİ TAŞERON YAPSIN NE KADAR DAYANABİLİR ACABA*
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100

16 Temmuz 2013 Salı 01:28
İNSAN GİBİ YAŞAMAK HERKESİN HAKKI TABİ BAZILARN İŞİNE GELMEZ
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
yağmur yıldız
15 Temmuz 2013 Pazartesi 23:01
slm arkadaslar bence sinirlencek yerine dua etsek olsun diye.bela vererek hiçbir yere varamayız.biraz daha sabırlı olun ve sakin olalımki rabbim bize ihsan eylesin.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
yağmur yıldız
15 Temmuz 2013 Pazartesi 22:53
arkadaslar hakkımızda hayırlısını isteyin.buda olur inşanlah
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
taşeron
15 Temmuz 2013 Pazartesi 15:16
Kadro vermek bu kadar zor mu. Devletin paraları nerelere boşa akmadı? Biz sadece hakkımız olanı istiyoruz. Sözleşmeliler ve belediyeler dışında kamuda çalışan taşeronlar, başka ülkenin insanı mı? Sömürüldüğümüz yeter. Şirketler kanımızı emdi. Yazık bize yazık. Öbür tarafta hesabı nasıl vereceksiniz?
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
ali
15 Temmuz 2013 Pazartesi 15:09
ekim ayında sizin çalışma koşullarınızı, imkanlarını ve yaşadığınız sorunları büyük ölçüde çözecek bir düzenlemeyi parlamentodan geçireceğiz. Bu nedemek sayın çelik: bence kadro lafı geçmediğine göre OYALAMA.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
...
15 Temmuz 2013 Pazartesi 14:16
sayın bakanımız taşeron olayı bitmeli artık yorulduk.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
taşeron üniversiteli
15 Temmuz 2013 Pazartesi 13:16
Kadro'dan gerisi OYALAMA. Gözünüzü açın.Başbakan talimat verirse olur. Ekimde çıkacak yasaya göre, 2014 Mart ayında yapılacak seçimlerde hep beraber geleceğimizi inşa edeceğiz. Sonra kadrolular 2.000,00.-TL ile hayatlarını yaşarken,bizler (taşeronlar) 930,00.-TL ile ev kirası, mutfak, çocuğun okulu vs... hesapla uğraşırız. Eğer hala bir işimiz olursa 40'ından sonra.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
SADECE ADALET
15 Temmuz 2013 Pazartesi 10:51
Yedi senedir İbb'de aynı birimde taşeron olarak çalışıyorum fakat 7 yıldır kendimi hiçbir zaman o şirketin bir parçası olarak göremedim.çünkü her sene bazen senede iki sefer giriş çıkış yaptık.ben ve benim gibi 100 binler var bu adalet mi adaletse hangi kitapta yazıyo çok merak ediyorum.Bu haksız sistemi bizim başımıza çıkarandanda uygulayandanda Allah hesabını sorar.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
TAŞERON ANNE
15 Temmuz 2013 Pazartesi 10:02
Başbakanımız 3 çocuk istiyor da nasıl yapalım ben devlet dairesinde taşeron çalışıyorum çocuğum hasta olduğunda rapor bile alamıyorum maaşım kesiliyor kadroluların her hakkı var bizede kadro verilmeli
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%83 %17
MUSTAFA
14 Temmuz 2013 Pazar 17:42
inşallah olur ama inanamiyorum çözseler cözlerdirdi hani vergiyi asgari ücrete veriyordu oda yok secime kadar oldu dahada olmaz mileti bence kandirmaya calisyorlar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
temizlikci
14 Temmuz 2013 Pazar 17:22
SAYIN başbakanım inş taşeronların ençok ilgilendiren maaşlarını en az 1500 tl yaparsınız size ölene dek minnettar olur 6 MİLYON taşeronlu SAYGILARIMLA hayırlı ramazanlar.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
ÇETİN
14 Temmuz 2013 Pazar 15:44
KADRO İSTİYORUZ
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%95 %5
açlık
14 Temmuz 2013 Pazar 15:43
siz doyun hakkımız haram olsun
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
taşeron belediye
14 Temmuz 2013 Pazar 13:03
kölelere bile bunlar reva görülmez ama siz bizlere görüyorsunuz yaradanımızın her şeyi hakkıyla görüp işittiğini bilmiyormusunuzdaha bekleyecek gücümüz yok.taşerona kadro
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
taşeron
14 Temmuz 2013 Pazar 12:58
niçin yorumlarımız eklenmiyor
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
taşeron belediye
14 Temmuz 2013 Pazar 12:57
başbakanım allah rızası için taşeronna kadro verin artık.gece gündüz dua ediyorum rabbime bu duruma engel olan şahıslar bizden beter hale gelsinler.bekleyecek gücümüz kalmadı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
gökan
14 Temmuz 2013 Pazar 12:54
umarım sayın başbakan ve bakan sözünde durur taşeron kadrosuna kavuşur ben umutluyum
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
taşeron
14 Temmuz 2013 Pazar 12:50
bekleye bekleye ne hale geldik .insan olduğumuzu bize hatırlatsınlar buda ancak başbakanımıza bağlı.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100

14 Temmuz 2013 Pazar 12:46
taşerona kadrodan başka çare yok.ve bu sorunu ancak ve ancak başbakanız tayyip erdoğan çözer bir kelimesine bakar allah rızası için görün bizi artık.bekleyecek takatimiz kalmadı emin olun
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
SUAT
14 Temmuz 2013 Pazar 10:52
lütfen arkadaşlar biraz daha sabırlı olalım 15 yıldır bekliyoruz burada 1-2 ay mı bekliyemeyeceğiz....hep beraber göreceğiz..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%90 %10
poyraz
14 Temmuz 2013 Pazar 10:41
a.k.p yi inşallah sandıga gömeriz rabbime niyaz ederim
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%77 %23
poyraz
14 Temmuz 2013 Pazar 10:38
başbakanı bakanları ramazan ayı hürmetine yüce rabbime havalediyorum öbürdünyada alırım inşallah hakkımı bizekim kadro vermeye engel oluyorsa inşallah aldıgı paranın hayrını görmesin mutlu olmasın rabbime havelediyorum taşaron
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%96 %4
mehmet
14 Temmuz 2013 Pazar 08:49
işallah bu son olur önce 30 hazirana kadar taşoren işi çözülecek dendi ve umutlar yine kırıldı kaldık başka bahara lütfen kadro olmasa bile şu maaşlarımız düzelsin allah için olsun.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%95 %5
abdullah
14 Temmuz 2013 Pazar 07:23
ALLAH CCbizi bunların merhametine brakmasın.fakir düğün yapsa davul patlar dvuuuul..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
burhan
14 Temmuz 2013 Pazar 07:21
arkadaşlar bunların hepsi üçkağıtcı bizi sallıyorlar
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%92 %8
HACIKILINÇ
14 Temmuz 2013 Pazar 07:17
SAYINBAŞBAKANENAZ ÜÇCOCUKDİYOR SERVİSPARALARINDAN HABERİYOK 120TL ENYAKIN ASGRİÜCRETLİNİNCOCUGUNASILOKUSUN ALLAHTANKORKUN
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
irem
14 Temmuz 2013 Pazar 06:31
yeter artık hakkımızı istıyoruz kolelige son
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
KÖLE TAŞERON
14 Temmuz 2013 Pazar 05:59
MASAL HİKAYE NİNNİ UYUYORUZ ZATEN NE GEREK VAR MASALA ÖLMÜŞÜZ BİZ ZATEN TAŞERONA EL FATİHA 800 KAYMA PEYNİR SİMİT ZEYTİN KEFENDE ALAMADIK GİTTİK
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
17 yıllık taşeron
14 Temmuz 2013 Pazar 05:48
hiçmi aracınızla bir parkın yanından geçerken güneşin alnında eli yüzü yanmış kapkara geçmiş içecek soguk suyu bile bulamayıp yakınlarındaki bir evden rica minnet su isteyen sen klimalı odalarda çalışırken o senin için yaşadıgın yerigüzelleştirmeye çalışan bunlar acitasyon degil gerçek kimi maddiyatın yaşattıgı sorunlardan dolayı okuyamamış kimi üniversite mezunu hiç olmazsa kamu ve belediye personeline kadro verin bana 3 yıllık sözleşme versenizde biliyoruzki 3 yıl sonra şirketler kendi akrabalarına peşkeş çekecekler ve ben mahkemelik olcamda bana kadrolu personelin parası baglancak lütfen biraz insaf lütfen biraz anlayış umudum içinizdeki allah korkusu...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
URFALI
14 Temmuz 2013 Pazar 03:32
SAYIN BAKAN VERSİĞİ SÖZÜN ARKASINDA DURMALI BU KADAR İNSANI UMUTLANDIRIP SONRA YOK YETİŞMEDİ OLMAZA HANİ BELEDİYEDE ÇALIŞAN SÖZLEŞMELİYE VERİLECEK KADROYLA BERABER TAŞERONLARIN SORUNU ÇÖZÜLECEKTİ ONLARIN ÇÖZÜLDÜ TAŞERONLARIN Kİ HALEN YOK BİR ŞEY ORTADA UMUTLANDIRIP SONRADA SİZE BİR ŞEY YOK DEMEKLE OLMAZA BUNLAR SANDIKTA SİZİ UMUTLANDIRIP SONRA SİZE OY YOK DİYECEKLER
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
deniz
14 Temmuz 2013 Pazar 01:08
muhtarlara yapılam zam asgari üçretlilere neden yapılmıyor bunun hesapını seçimlerde soraçağiz..az kaldı..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%100
 
 
DİĞER HABERLER
 
 
Taşeron işçilere umut ışığı 14 Temmuz 2013
Taşeron işçilere umut ışığı 14 Temmuz 2013... Haber A taşeron işçilerin ...
Karayollarından 3. köprü açıklaması
Karayolları Genel Müdürlüğünden 3. köprü ile ilgili açıklama...
Atatürk fotoğrafları satışa çıkıyor
Bugüne kadar ortaya çıkmamış olan Atatürk'e ait çok sayıda fotoğraflar müzayedede satılacak.
Bisikletlilerin Gezi Parkı eylemi
Taksimde bir grup bisikletli gezi parkı eylemi yaptı.
 
 
Taşeron işçilere umut ışığı 13 Temmuz 2013
Haber A taşeron işçilerin sesi olmaya devam ediyor. Haber A'nın taşeron ...
Taşeron işçiler son dakika haberleri (13 Temmuz 2013)
Taşeron işçiler son dakika haberleri (13 Temmuz 2013) Taşeron işçilerin ...
Ehliyet sınav sonuçları sorgulama tıkla Ehliyet sonucu öğren
Ehliyet sınav sonuçları sorgulama tıkla Ehliyet sonucu öğren.Merakla beklenen ...
Ankara'da TOMA'nın önünde göbek şov
Başkent kennedy caddesinde kadınlar TOMA önünde göbek attılar...
 
 
Kürdistan ismine Yargıtay'dan onay!
Yargıtay'dan "Kürdistan" ismine onay verildi.
Sümeyye Erdoğan hakkında hakaret tweeti
Milletvekili Yıldıray Sapan, Başbakan'ın kızı Sümeyye Erdoğan için ağır ifadeler kullandı.
Antalya'da el bombası paniği!
Antalya’nın Konyaaltı'nda 4 adet MKE yapımı el bombası bulundu.
Maliye Bakanlığı 2000 memur alacak
Maliye Bakanlığı'nın Resmi Gazete'deki ilanına göre, 2 bin vergi müfettiş ...
 
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

GÜNÜN MANŞETLERİ
 
 
İstanbul Ümraniye'de yangın çıktı!
Ak Parti'de Davutoğlu'nu şok eden karar
Beşiktaş Kayseri'yi gole boğdu! Maç özeti
Erdoğan'dan ABD'ye PYD/YPG resti!
Meral Akşener'den karşı hamle geliyor!
8 Şubat'ta kar tatili olan iller açıklandı!
Bülent Arınç Ankara'da ofis mi tuttu
Erdoğan'ın korumaları kriz çıkardı!
İşte Survivor 2016 Gönüllüler Takımı
İşte Survivor 2016 Ünlüler Takımı
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

1 / 20
ÖNE ÇIKANLAR
 
 
Galatasaray Anderlecht maçı hangi kanalda?
Taşeron işçi haberleri (son haberler)
Kiraz Mevsimi 9. Bölüm fragmanı ve bölüm tüyoları
Erdoğan 26 ili tüm ilçeleriyle aldı
Bu yıl Ramazan Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? bayram namazı 2014!
Bayram namazı nasıl kılınır? (bayram namazı videolu anlatımı)
2014 il il Bayram Namazı vakitleri! - (Ankara, İstanbul Bayram namazı saatleri)
Kadir Gecesi mesajları burada! Tıkla - (Kadir Gecesi cep telefonu mesajları)
İstanbul iftar sahur vakitleri- (ankara iftar sahur vakti öğren 2014)
Serdar Ortaç Ahmet Kaya iddialarına böyle isyan ettti - Video
 
 
 
 
© Copyright 2011 Habera.com
• Künye
• Bize Ulaşın
• Reklam
• Tüm Haberler
• Sitene Haber Ekle
 
Haber
 
Foto Galeri
 
Video Galeri
 
Etiketler
   
 
• Gündem
• Siyaset
• Ekonomi
• Spor
• Magazin
• Dünya
• Yaşam
• Medya
• Magazin
• Yaşam
• Spor
• İnternet
• erororr
• Siyaset
• asd
• Medya
• Haber
• Magazin
• Spor
• Müzik
• Eğlence
• Komedi
• Sinema
• Şans Topu
• pkk
• şehit
• ankara haberleri
• galatasaray
• çözüm süreci
• Cizre
• fenerbahçe
• süper lig
adssad