Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   GÜNDEM

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Perşembe   Cuma
33 / 19 °C 32 / 19 °C 33 / 18 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR MAGAZİN DÜNYA YAŞAM MEDYA SAĞLIK KÜLTÜR & SANAT EĞİTİM TEKNOLOJİ  
 
   
  Diyarbakır‘da F-16 düştü  
 
   
  Palalı Sabri'ye meydan dayağı  
 
   
  Ebola salgını gıda krizine yol açabilir  
 
   
  Evlilik teklifini reddeden kızı öldürdü  
 
   
  Yeni kabinede 4 yeni isim!  
 
 

İstanbul -Ankara- İzmir ve İlçeleri Yerel Seçim Sonuçları (30 Mart 2014)

İstanbul -Ankara- İzmir ve İlçeleri Yerel Seçim Sonuçları (30 Mart 2014)
 
30 Mart 2014 Yerel Seçim Sonuçları İstanbul Ankara İzmir İlçeleri (2014 Yerel Seçim Sandık Sonuçları) Türkiye geneli tüm il ve ilçe Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir için Tıklayın.YSK Yerel Seçim Sonuçlarını eş zamanlı olarak habera.com adresinden takip edebilirsiz.Ayrıntılı grafiklerle seçim sonuçları, video, fotoğraf, analizler, partilerden sıcak haberler ve en hızlı haberler Burada olacak! 30 mart 2014 pazar günü hangi partinin hangi ilde ilerde olacak?
 
31 Mart 2014 Pazartesi - 01:57

30 Mart 2014 Yerel Seçim Sonuçları İstanbul Ankara İzmir İlçeleri (2014 Yerel Seçim Sandık Sonuçları) Türkiye geneli tüm il ve ilçe Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir için Tıklayın.YSK Yerel Seçim Sonuçlarını eş zamanlı olarak habera.com adresinden takip edebilirsiz.Ayrıntılı grafiklerle seçim sonuçları, video, fotoğraf, analizler, partilerden sıcak haberler ve en hızlı haberler Burada olacak! 30 mart 2014 pazar günü hangi partinin hangi ilde ilerde olacak?


Yerel seçim sonuçlarını il il,ilçe ilçe YSK ile eş zamanlı olarak sizlere aktaracağız. Tüm Türkiye'nin nefesini tutarak odaklandığı 30 mart yerel seçim sonuçlarını YSK il il www.habera.com adresinde YSK ile eş zanlı geniş kadromuzla birlikte sizlerle olacağız. YSK resmi sitesi ile aynı anda sitemizdede bulacağınız seçim sonuçlarını taakip edebilirsiniz.


Seçim gecesi 30 mart 2014 pazar günü son durumu ayrıntılı grafikler, video, fotoğraf, analizler, partilerden sıcak haberler ve en hızlı haber akışıyla takip etmek için habera.com adresini eş zamanlı olarak takip edin.


Yüksek seçim kurumu YSK nın aldığı karara göre

07.00 - 16.00 saatleri arasında;
Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır ve Kilis

08.00 - 17.00 saatleri arasında;
Yukarıda adları yazılı illerin dışında kalan diğer iller oy verebilecekler.


YSK'dan yapılan açıklamaya göre 30 mart pazar günü seçim yasağının kalkmasıyla birlikte yani saat 21:00 itibariyle sitemiz habera.com adresindeki aktif linklere tıklamak koşuluyla 30 Mart akşamı seçim yasağının sona ermesi ile birlikte 81 il ve ilçe, beldelerinden gelen seçim sonuçları en hızlı ve güvenilir bir şekilde habera.com adresinden öğreneceksiniz.Yerel seçimleri il il , ilçe ilçe Türkiye geneli seçim sonuçları haritalarıyla TRT,İHA,CİHAN,Anadolu ajanslarından takip ederek an be an sizlere ileteceğiz. Yerel seçim sonuçlarını en hızlı şekilde sitemizde bulacaksınız.

Türkiye 30 Mart'ta seçim sonuçlarını öğrenmek bütün il ve ilçe bazında hangi sandıktan hangi parti birinci çıktığını öğrenin.

Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Ak Pari (AKP), Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir chp, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir mhp, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir bdp partilerinin hangi il ve ilçelerde ne kadar oy aldıklarını habera.com adresindeli aktif linle tıklayarak takip edebileceksiniz.

Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir il il, ilçe ilçe, illere göre Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir belediyeler, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir muhtar adayları, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ntv, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir cnn,Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir habertürk kanallarından da takip edebilecesiniz. Yüksek seçim kurulunun gerçekleştireceği Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir için deneyimli kadromuz, ve editörlerimiz aracılığıyla Yayınlanan haberleri ve seçim sonuçları yazılı metnin yanında grafik ve video yanında usta yorumcuların analizleri yayında olacak.

Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir hakkında merak edilen bütün detaylar YSK tarafından sürekli olarak güncellenecek ve aktif linklerle anında sizlere ulaştırılacaktır. Hangi il ve ilçede seçim sonuçları ne olur kim kazanır?

Yüksek Seçim Kurumu(YSK) 30 Mart Pazar günü yapılacak Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir 2014 Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir tüm detayları dakika dakika habera.com adresinde. Tüm iller, ilçeler ve beldelere ait seçim sonuçları. 2014 Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ile karşılaştırmalar yorumlar,grafikler,hangi ilde hangi parti önde sonuçları öğrenmek için bizi takip edin.


Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ilk önce habera.com adresinde olacak. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir haberleri, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir sorgulama, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir sorgulama, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ysk kararları, Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ysk resmi sitesi ,Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir yerel seçim 2014 ve Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir oy kullanma saatlaeini ve tüm detayları sizlerle olacak.

YSK nın yaptığı açıklamaya göre asker kaçakları da rahatlıkla oy kullanabilecek herkes vatandaş gönül rahatlığıyla oy kullanabilir çünkü herhangi bir askerlik şubesine sevki yapılmayacaktır. Ayrıca bu sene ay kullanmayacak kişilere hiç bir maddi yaptırım uygulanmayacak ve para cesasına çarptırılmayacaklar.


30 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürüyor seçimlere sayılı günler kaldı.
30 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürüyor. Artık nefesler tutuldu, Türkiye sandığı bekliyor.
Yerel seçim sonuçlarını Seçim akşamı haberat.comda bulabilirsinizç. Seçime dair tüm veriler, partilerin oy oranları, belediyelerde son durum, sıcak gelişmeler eş zamanlı olarak habera.com adresinde olacak?


YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir duyuruları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir haberleri, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ilil sorgulama, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir ilç ilçe sorgulama, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir İstanbul sonuçları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Ankara sonuçları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir istanbul ilçe sonuçları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Ankara ilçe sonuçları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir İzmir sonuçları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Bursa sonuçları, YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Antalya sonuçları, YSK Yerel seçim habera.com adresinde sizlerle...

YSK YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir için hangi ilde hangi ilçede hangi belediye ve hangi beldelerde hangi parti ve adayın önde olduğunu öğrenmek için aktif linklere tıklayın...Hangi il ve ilçelerde hangi parti adayı önde olacak canlı anında öğrenin.

30 Mart YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Ankara'da kim kazandı hangi parti önde? 30 Mart YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir İstanbul'da kim kazandı hangi parti önde? 30 Mart YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir İzmir'de kim kazandı hangi parti önde?30 Mart YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Antalya'da kim kazandı hangi parti önde? 30 Mart YSK Yerel Seçim Sonuçları 2014 İstanbul Ankara İzmir Bursa'da kim kazandı hangi parti önde?

Rüyada Bacak görmek ne anlama gelir?

Rüyasında güzel ve şekilli bacaklar gören kimse, iyi arkadaşlar edinir ve mutlu olur. Eğer kişi rüyasında hastalıklı veya özürlü ... devamı için tıklayın...

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
Ankara Seçim Sonuçları 2014
 
TKP ilk kez kazandı
 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
 
 
YORUMLAR   Toplam yorum 0   Onay bekleyen 0  
 
 


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
 
DİĞER HABERLER
 
 
30 Mart 2014 Yerel seçim sonuçları (30 Mart 2014 Yerel Seçim Sandık Sonuçları)
Yerel seçim sonuçları 2014- (30 Mart 2014 Yerel Seçim Sandık Sonuçları) ...
İşte ilk gelen seçim sonuçları
Seçim yasakları kalktıktan sonra gelen ilk oranlar şöyle...
Önder kendisine oy veremedi
Sırrı Süreyya Önder, oyunu Ankara'da kullandı. İstanbul'dan aday olan Önder kendisine oy veremedi.
Oy kullanma işlemi sona erdi
Yerel seçimler için 32 ilde saat 07.00'de başlayan oy kullanma işlemi sona erdi.
 
 
Davutoğlu o haberleri yalanladı
Davutoğlu, bugün bir gazetede çıkan haberi yalanlayarak, "Biz konuşana ...
Torunu Sarıgül'ü yalnız bırakmadı
Mustafa Sarıgül, Nişantaşı Sait Çiftçi İlkokulu'nda oyunu kullandı.
Twitter'a giriş yöntemi! DNS ayarları nasıl (Twitter aç) Twitter'a nasıl girilir
Twitter'a giriş yöntemi! DNS ayarları nasıl (Twitter aç) Twitter'a nasıl ...
Hac kura sonuçları sorgulama Diyanet.gov.tr Hac kuraları çekildi
Hac kuraları çekildi, Hac kura sorgulama diyanet.gov.tr'de, Hac kura sonuçları ...
 
 
Samsung GALAXY Note 3 kampanyaları GALAXY Note3 fiyatları ve özellikleri neler?
GALAXY Note3 fiyatları ve özellikleri neler? Samsung GALAXY Note 3 kampanyaları ...
iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar? iPhone 6 özellikleri neler? iPhone 6 kaç para
iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar? iPhone 6 özellikleri neler? iPhone 6 ...
Bedelli askerlik çıkacak mı? (30 Mart 2014) Bedelli askerlik ne zaman çıkacak
Bedelli askerlik çıkacak mı? (30 Mart 2014) Bedelli askerlik ne zaman ...
Twitter'a giriş yöntemi! DNS ayarları nasıl (Twitter aç) Twitter'a nasıl girilir
Twitter'a giriş yöntemi! DNS ayarları nasıl (Twitter aç) Twitter'a nasıl ...
 
 
 
Kiraz Mevsimi 8. bölüm bu akşam! Fragmanı izle!

Kiraz Mevsimi 8. bölüm bu akşam! Fragmanı izle!

GÜNÜN MANŞETLERİ
 
 
IŞİD ikinci ABD‘linin de kafasını kesti!
Türkiye büyüyor ama gelişemiyor!
Yeni Hükümet açıklandı! İşte Bakanlar
Köşk'te devir teslim töreni böyle yapıldı!
12. Cumhurbaşkanı ATA'nın huzurunda!
Meclis yemin töreni öncesi karıştı!
12. Cumhurbaşkanı Erdoğan yemin etti!
Ahmet Davutoğlu'nun kongre konuşması!
Almedia Galatasaray'a doğru
Beşiktaş Arsenal maçı 21.45'te!
 
 
Asena Erkin, Berkay ile hala görüşüyor mu?

Asena Erkin, Berkay ile hala görüşüyor mu?

1 / 20
ÖNE ÇIKANLAR
 
 
Kiraz Mevsimi 9. Bölüm fragmanı ve bölüm tüyoları
Seksenler yeni sezon fragmanı izle! Seksenler yeni bölüm..
Beni Böyle Sev yeni sezon fragmanı izle! (3. sezon 1. bölüm)
Erdoğan 26 ili tüm ilçeleriyle aldı
Diğer Yarım 8. bölüm fragmanı izle ÇIKTI! - (Diğer Yarım 8 Ağustos yb)
Süper Loto Sonuçları açıklandı! MPİ Süper Loto Sonuçları öğrenin! 31temmuz
Bu yıl Ramazan Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? bayram namazı 2014!
Bayram namazı nasıl kılınır? (bayram namazı videolu anlatımı)
2014 il il Bayram Namazı vakitleri! - (Ankara, İstanbul Bayram namazı saatleri)
Kadir Gecesi mesajları burada! Tıkla - (Kadir Gecesi cep telefonu mesajları)
 
 
 
 
© Copyright 2011 Habera.com
• Künye
• Bize Ulaşın
• Reklam
• Tüm Haberler
• Sitene Haber Ekle
 
Haber
 
Foto Galeri
 
Video Galeri
 
Etiketler
   
 
• Gündem
• Siyaset
• Ekonomi
• Spor
• Magazin
• Dünya
• Yaşam
• Medya
• Magazin
• Yaşam
• Spor
• İnternet
• Güncel
• Siyaset
• Altın Kelebek
• Medya
• Haber
• Magazin
• Spor
• Müzik
• Eğlence
• Komedi
• Sinema
• Şans Topu
• israil
• ahmet davutoğlu
• gazze
• istanbul
• AK Parti
• polis
• beşiktaş
• türkiye

Haber
Sayısal loto
• Yusuf Ortak
Fatmagül Fakı
Karadayı Dizisi
Kurtlar Vadisi Pusu
Şans Topu
On Numara