Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   DİĞER

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Cumartesi   Pazar
14 / 26 °C 15 / 25 °C 14 / 27 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR MAGAZİN DÜNYA YAŞAM MEDYA SAĞLIK KÜLTÜR & SANAT EĞİTİM TEKNOLOJİ  
 
   
  Facebook'a yeni özellik geldi  
 
   
  46 Yok Olan dizisi ne zaman final yapacak?  
 
   
  Lucescu'nun yeni takımı belli oldu  
 
   
  20 yıllık Beyaz Show bitiyor mu?  
 
   
  PFDK Selçuk İnan'a cezayı kesti!  
 
 

Emekli Maaşı Sorgulama SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli Maaşı Sorgulama SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Emekli Maaşı Sorgulama
 
Emekli Maaşı Sorgulama SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Emekli Maaşı Sorgulama. SSK Emekli maaşı sorgulama. BAĞ-KUR emekli maaşı sorgulama. Emekli sandığı emekli maaşı sorgulama. Emekli maaşım ne kadar? Emekli maaşım ne kadar oldu? Emekli maaşı hesaplama sistemi. Sicil no ile emekli maaşı sorgulama. Tc kimlik no ile emekli maaşı sorgulama. İşte Emekli maaşı sorgulama sistemi ile ilgili tüm detaylar burada...
 
22 Mayıs 2014 Perşembe - 10:30

Emekli Maaşı Sorgulama SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Emekli Maaşı Sorgulama. SSK Emekli maaşı sorgulama. BAĞ-KUR emekli maaşı sorgulama. Emekli sandığı emekli maaşı sorgulama. Emekli maaşım ne kadar? Emekli maaşım ne kadar oldu? Emekli maaşı hesaplama sistemi. Sicil no ile emekli maaşı sorgulama. Tc kimlik no ile emekli maaşı sorgulama. İşte Emekli maaşı sorgulama sistemi ile ilgili tüm detaylar burada...

EMEKLİ MAAŞI SORGULAMAK İÇİN TIKLA

SSK Emekli Maaşı Sorgulama

SSK emekli maaşı hesaplama işleminde malullük, işe başlama tarihi ve iş gücü kaybının olup olmadığı gibi unsurlar önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca emekli maaşı hesaplama işleminde SSK’dan sigortalı olarak işe başlanan tarih son derece önemlidir. SSK emekli maaşı hesaplama işlemi Sosyal Güvenlik Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Emekli maaşı hesaplama işlemi için gerekli olan link size yazının üst kısmında verilmiştir. SSK emekli maaşı hesaplama işlemini kolaylıkla ve çabuk yapabilmek için lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuyunuz ve uygulayınız.
•SSK emekli maaşı hesaplama yapabilmek için ilk olarak yazının üst kısmında size verilmiş olan ilgili linke tıklayınız.
•SSK emekli maaşı hesaplama yapabileceğiniz ilgili linke tıkladıktan sonra açılan sayfada T.C kimlik numaranızı, SSK sicil numaranızı, baba adınızı, nüfusa kayıtlı olduğunuz ili ve doğum tarihinizi yazınız.
•Tüm bu bilgileri girdikten sonra ‘’Sorgula’’ butonuna basınız. Eğer yanlış girdiğiniz bir bilgi olursa ‘’Temizle’’ butonuna basabilirsiniz.
•Böylelikle SSK emekli maaşı hesaplama işlemini tamamlayınız.

BAĞ-KUR Emekli Maaşı Hesaplama

Yazımızın bu kısmında sizlere BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. BAĞ-KUR’dan sigortalı olan kişilerin belli bir zamana kadar prim yatırmaları gerekir. Alınacak olan emekli maaşı da yatırılan bu primlerin miktarına göre belirlenir. Ne kadar yüksek prim yatırılırsa o kadar yüksek emekli maaşı bağlanır.

BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemi iki şekilde yapılabilmektedir. BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemini hem şifre ile hem de şifresiz olarak yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresiyle BAĞ-KUR Emekli Maaşı Hesaplama

E-Devlet üzerinden BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama yapabilmeniz için bir e-devlet şifrenizin olması şarttır. Eğer E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız size yakın herhangi bir PTT şubesine giderek yalnızca 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi öğrenebilirsiniz. E-Devlet üzerinden BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemini kolaylıkla yapabilmek için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız.
•Yazının üstünde size BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama yapabileceğiniz ilgili link verilmiştir. Yazının üstünde size verilen bu linke tıklayınız.
•Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada ‘’Kimliğimi Şimdi Doğrula’’ butonuna basınız.
•Butona bastıktan sonra açılan sayfada T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.
•‘’Sisteme Giriş Yap’’ butonuna tıklayınız.
•Böylelikle BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

Şifresiz Olarak BAĞ-KUR Emekli Maaşı Hesaplama

Şifresiz olarak BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemini kolaylıkla ve çabucak yapabilmeniz için lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuyunuz ve uygulayınız.
•Yazının üstünde BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemi için gerekli olan bir link verilmiştir. Bu linke tıklayınız.
•Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada T.C kimlik numaranızı yazınız.
•‘’Kurumu’’ bölümünden uygun seçeneği seçiniz.
•Size kutucukta verilen karakterleri ‘’Güvenlik Kodu’’ kısmındaki boşluğa yazınız.
•Ardından ‘’Sorgula’’ butonuna basınız.
•Tüm bu işlemlerden sonra BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

Emekli Sandığı Emekli Maaşı Hesaplama

Şifresiz olarak Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama işlemini kolaylıkla tamamlayabilmek için aşağıdaki adımları uygulamanızı tavsiye ederiz.
•Yazının üst bölümünde size Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıklayınız.
•Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama için "Derece, Kademe ve Ek Gösterge" seçeneklerinden size uygun olana tıklayınız.
•Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama için "Makam+Temsik+Görev Tazminat Gösterge"niz varsa giriniz.
•Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama için Hizmet yıl ve ayınızı doğru bir biçimde giriniz.
•Ardından Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama için kıdem yılı ve ikramiye yılınızı giriniz.
•Son olarak Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama için aylık tarihi, pay/payda ve kademe tazminat ek gösterge sekmelerini giriniz.
•Böylelikle Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA

Uzun yıllar boyunca çalışıp ardından emekli olmak şüphesiz her bireyin arzuladığı bir durumdur. Kişilerin emekli olabilmeleri ve emekli aylığı alabilmeleri için herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olmaları, sigortalı olarak çalışmaları ve bağlı oldukları Sosyal Güvenlik Kurumu’na prim ödemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde kişilerin emekli olabilmeleri ne yazık ki söz konusu değildir. Kişiler için sağlıklarından sonra en önemli şey şüphesiz ki emekliliktir. Kişilerin bağlı oldukları kurumlar; eğer SSK ise 4A, BAĞ-KUE ise 4B, Emekli Sandığı ise 4C olarak da bilinmektedir. Bu yazımızda sizlere emekli maaşı sorgulama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Emekli maaşı sorgulama işlemi E-Devlet sistemi üzerinden yapılabilmektedir. E-Devlet uygulaması ile birçok işlem internet üzerinden çok vakit kaybetmeden kolaylıkla yapılabilmektedir. Peki E-Devlet üzerinden emekli maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılmaktadır?

E-Devlet Üzerinden Emekli Maaşı Sorgulama

E-Devlet üzerinden emekli maaşı sorgulama işlemini yapabilmeniz için bir E-Devlet şifrenizin olması şarttır. Aksi takdirde E-Devlet üzerinden emekli maaşı sorgulama yapamazsınız. Eğer E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız emekli maaşı sorgulama için ne yapacaksınız? E-Devlet şifrenizi size yakın olan herhangi bir PTT şubesine giderek yalnızca 2 TL karşılığında öğrenebilirsiniz. E-Devlet üzerinden emekli maaşı sorgulama işlemini kolay bir şekilde yapabilmeniz için lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice okuyunuz ve uygulayınız.
•Yazının üst kısmında E-Devlet üzerinden emekli maaşı sorgulama yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linkler SSK emekli maaşı sorgulama için 4A, BAĞ-KUR emekli maaşı sorgulama için 4B ve Emekli Sandığı emekli maaşı sorgulama için 4C olarak ayrı ayrı verilmiştir. Emekli maaşı sorgulama yapabilmek için bu linklerden size uygun olana tıklayınız.
•Linke tıkladıktan sonra emekli maaşı sorgulama için açılan sayfada ‘’Kimliğimi Şimdi Doğrula’’ butonuna basınız.
•Butona bastıktan sonra emekli maaşı sorgulama için açılan sayfada ilk olarak T.C kimlik numaranızı ardından E-Devlet şifrenizi yazınız.
•Emekli maaşı sorgulama için tüm bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra ‘’Sisteme Giriş Yap’’ butonuna tıklayınız.
•Böylelikle emekli maaşı sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Şifresiz Olarak Emekli Maaşı Sorgulama

Emekli maaşı sorgulama işlemi Esgm üzerinden şifresiz olarak yapılabilmektedir. Emekli maaşı sorgulama ve benzeri işlemlerinizi ESGM’nin internet sitesi üzerinden kolayca yapmanız mümkündür. Şifresiz olarak emekli maaşı sorgulama işleminin nasıl yapıldığını size yazımızın bu kısmında anlatacağız. Şifresiz olarak emekli maaşı sorgulama için bir link size yazımızın en üst kısmında verilecektir. Emekli maaşı sorgulama işlemini kolayca ve sorunsuz bir şekilde yapabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.
•Şifresiz olarak emekli maaşı sorgulama yapabileceğiniz bir link size yazının üst kısmında verilmiştir. Emekli maaşı sorgulama işlemine başlamak için linke tıklayınız.
•Emekli maaşı sorgulama için linke tıkladıktan sonra açılan sayfada ‘’Uyruk’’ kısmını size uygun şekilde işaretleyiniz.
• Emekli maaşı sorgulama için T.C kimlik numaranızı giriniz.
•Emekli maaşı sorgulama için ‘’Cilt No’’ kısmını doldurunuz.
•Emekli maaşı sorgulama için doğum yılınızı seçiniz.
•Emekli maaşı sorgulama için size kutucukta verilen karakterleri ‘’Güvenlik Kodu’’ bölümündeki boşluğa yazınız.
•Emekli maaşı sorgulama işlemini tamamlamak için ‘’Sorgula’’ butonuna basınız.
•Sorgulama butonuna bastıktan sonra açılan sayfadan emekli maaşı sorgulama işleminizi tamamlayınız.

Rüyada Köpek ısırması görmek ne anlama gelir?

Rüyasında köpeğin kendisini ısırmadığını gören kişi, düşmanlarından zarar görmeyecektir. Rüyasında kişiyi eğer köpek ısırıyor ya da kendisine ... devamı için tıklayın...

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
Fenerbahçe'den Gökhan Töre atağı
 
Yıldırım: Stoch'u geri alırız
 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
 
 
YORUMLAR   Toplam yorum 0   Onay bekleyen 0  
 
 


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
 
DİĞER HABERLER
 
 
Murat Boz Gülşen İltimas Dinle İltimas Mp3 İndir Murat Boz Gülşen İltimas klip
Murat Boz Gülşen İltimas Dinle İltimas Mp3 İndir Murat Boz Gülşen İltimas ...
Hastane Randevu Al (TIKLA) Hastane Randevu Ücreti Hastane Randevu İptal etme
Hastane Randevu Al (TIKLA) Hastane Randevu Ücreti Hastane Randevu İptal ...
Trafik Ceza Sorgu (TIKLA) Trafik Ceza Sorgulama Trafik Ceza Ödeme
Trafik Ceza Sorgu (TIKLA) Trafik Ceza Sorgulama Trafik Ceza Ödeme. Trafik ...
Samgung Galaxy S5 Fiyatları Galaxy S5 Özellikleri Galaxy S5 videosu
Samgung Galaxy S5 Fiyatları Galaxy S5 Özellikleri Galaxy S5 videosu. Samsung ...
 
 
İphone 6 Fiyatı ne kadar? İphone 6 özellikleri İphone 6 video İphone 6 çıktı mı?
İphone 6 Fiyatı ne kadar? İphone 6 özellikleri İphone 6 video İphone 6 ...
Whatsapp Uygulaması İndir Nokıa Samsung İphone Blackberry Whatsapp İndir
Whatsapp Uygulaması İndir Nokıa Samsung İphone Blackberry Whatsapp İndir. ...
Güncel Youtube DNS Ayarları Youtube Giriş Yolları Youtube DNS Numaraları
Güncel Youtube DNS Ayarları Youtube Giriş Yolları Youtube DNS Numaraları. ...
Trabzonspor transfer son dakika Hajrovic Trabzonspor transfer oldu
Trabzonspor transfer son dakika Hajrovic Trabzonspor transfer oldu. Trabzonspor ...
 
 
Friv oyun oyna Friv oyunlar oyna Ücretsiz Friv oyunlar oyna Kral Friv oyun oyna
Friv oyun oyna Friv oyunlar oyna Ücretsiz Friv oyunlar oyna Kral Friv ...
Film İzle 2014 Film İzle Film İndir İzle Yerli Yabancı Film İzle Full Film İzle
Film İzle 2014 Film İzle Film İndir İzle Yerli Yabancı Film İzle Full ...
Show Tv Canlı İzle Kosova Türkiye Maçı Canlı İzle Show Tv Canlı Yayın İzle
Show Tv Canlı İzle Kosova Türkiye Maçı Canlı İzle Show Tv Canlı Yayın ...
MHRS Hastane Randevu Al - Hastane Randevu Sistemi (Randevu Al)
MHRS Hastane Randevu Al - Hastane Randevu Sistemi (Randevu Al). Hastane ...
 
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

GÜNÜN MANŞETLERİ
 
 
İstanbul Ümraniye'de yangın çıktı!
Ak Parti'de Davutoğlu'nu şok eden karar
Beşiktaş Kayseri'yi gole boğdu! Maç özeti
Erdoğan'dan ABD'ye PYD/YPG resti!
Meral Akşener'den karşı hamle geliyor!
8 Şubat'ta kar tatili olan iller açıklandı!
Bülent Arınç Ankara'da ofis mi tuttu
Erdoğan'ın korumaları kriz çıkardı!
İşte Survivor 2016 Gönüllüler Takımı
İşte Survivor 2016 Ünlüler Takımı
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

1 / 20
ÖNE ÇIKANLAR
 
 
Galatasaray Anderlecht maçı hangi kanalda?
Taşeron işçi haberleri (son haberler)
Kiraz Mevsimi 9. Bölüm fragmanı ve bölüm tüyoları
Erdoğan 26 ili tüm ilçeleriyle aldı
Bu yıl Ramazan Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? bayram namazı 2014!
Bayram namazı nasıl kılınır? (bayram namazı videolu anlatımı)
2014 il il Bayram Namazı vakitleri! - (Ankara, İstanbul Bayram namazı saatleri)
Kadir Gecesi mesajları burada! Tıkla - (Kadir Gecesi cep telefonu mesajları)
İstanbul iftar sahur vakitleri- (ankara iftar sahur vakti öğren 2014)
Serdar Ortaç Ahmet Kaya iddialarına böyle isyan ettti - Video
 
 
 
 
© Copyright 2011 Habera.com
• Künye
• Bize Ulaşın
• Reklam
• Tüm Haberler
• Sitene Haber Ekle
 
Haber
 
Foto Galeri
 
Video Galeri
 
Etiketler
   
 
• Gündem
• Siyaset
• Ekonomi
• Spor
• Magazin
• Dünya
• Yaşam
• Medya
• Magazin
• Yaşam
• Spor
• İnternet
• erororr
• Siyaset
• asd
• Medya
• Haber
• Magazin
• Spor
• Müzik
• Eğlence
• Komedi
• Sinema
• Şans Topu
• pkk
• şehit
• AK Parti
• CHP
• süper lig
• beşiktaş
• erdoğan
• asker
adssad