Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   AK PARTİ

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Pazar   Pazartesi
11 / 20 °C 9 / 22 °C 10 / 25 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR MAGAZİN DÜNYA YAŞAM MEDYA SAĞLIK KÜLTÜR & SANAT EĞİTİM TEKNOLOJİ  
 
   
  Facebook'a yeni özellik geldi  
 
   
  46 Yok Olan dizisi ne zaman final yapacak?  
 
   
  Lucescu'nun yeni takımı belli oldu  
 
   
  20 yıllık Beyaz Show bitiyor mu?  
 
   
  PFDK Selçuk İnan'a cezayı kesti!  
 
 

Davutoğlu AKP kongresinde konuştu!

Davutoğlu AKP kongresinde konuştu!
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu Ak Parti 5. Olağan Kongresi'nde konuştu. Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu kongre konuşmasına, şehitler ve dün Mekke'de hayatını kaybeden hacı adayları için partilileri Fatiha okumaya davet ederek başladı. İşte Ahmet Davutoğlu'nun AKP kongresindeki konuşmasından detayları.
 
12 Eylül 2015 Cumartesi - 13:22

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu merakla beklenen kongre konuşmasını yapıyor. Davutoğlu konuşmasına şehitler ve dün Mekke'de hayatını kaybeden hacı adayları için salondakileri Fatiha okumaya davet ederek başladı.İşte Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları:ŞEHİTLER İÇİN FATİHA ÇAĞRISI"Şehadetleriyle milletin birlik ve beraberliğine şahitlik eden şehitlerimizi rahmet anıyor, ailelerine bir kez daha taziyelerimi sunuyorum. Sizleri şehitlerimiz ve hayatını kaybeden hacılarımız için El Fatiha okumaya davet ediyorum…"MÜZİKLERİN EN KUDRETLİSİ İCRA EDİLİYOR"Şehitler ölmez vatan bölünmez. Biraz önce değerli divan başkanımız 'şehitlerimize hürmeten bu salonda müzik icra edilmeyecek' dedi ama bu salonda müziklerin en kudretlisi icra ediliyor.
Bu salonda yüreklerin ulvi seslenişi, yüreklerin ritmi var. Anadolu'nun her köşesinde gelen bu ritim."YÜREKLER VATAN VATAN DİYE ÇARPIYOR"Ak yürekliler Sakarya'dan, Çoruh'tan gelen ak yürekliler bugün tek bir yürek ritmiyle milyonlarca vatandaşımızla birlikte yürekler vatan vatan vatan diye çarpıyor. Millet millet diye çarpıyor. Bayrak bayrak bayrak diye çarpıyor. Kardeşlik kardeşlik kardeşlik diye çarpıyor. Daha gür bir ses olamaz.

Şehitlerimizin emanetini yüreğinde taşıyarak 81 vilayetimizden Ankaramıza gelen bacılarım, dava arkadaşlarım, gönüldaşlarım hepimizi saygıyla selamlıyorum.

"BU ŞARKI ÖMÜR BOYU SÜRECEK"Yurtdışından gelen değerli misafirlere hoş geldiniz diyorum. Geçen sene burada sizlere sayın cumhurbaşkanımızla hitap ederken 'insana, mekana selam olsun' diye başlamıştım.
Zamana, mekana ve insana selam olsun. Öyle bir mekanda yaşıyoruz ki rabbimizin bu millete lütfedeceği en güzel mekandır. Bu mekanda yaşamanın gururunu yaşıyoruz. Bu şarkı ömür boyu sürecek gençler ( Samanyolu şarkısını söyleyen gençlere karşılık)


"NASIL BİR AŞKTIR Kİ BU DİLLER SUSAR, GÖNÜLLER KONUŞUR"Öyle bir mekanda yaşıyoruz ki tarihin en önemli kaynakları bu mekanda. Bu aziz mekanda bu coğrafyada yaşamanın büyük zaferlere zemin teşkil edilmesine hazırlık yapacak külfetleri de vardır. Böyle bir sevdayı taşıyan gençlerle birlikte olmak ne güzel, delegelerle olmak ne güzel. Bu davayı omzunda taşıyan bacılarımızla, yiğitlerimiz olmak ne güzel. Ayağa kalkan Anadolu, Kafkas çocuklarıyla, Horasan çocuklarıyla olmak ne güzel. Ne büyük şereftir, ne büyük aşktır sizinle yürümek, sizinle konuşmak. Nasıl bir aşktır ki bu diller susar, gönüller konuşur, tuzaklar susar. Allah sizden razı olsun. Bizi aşkla kucaklayan kardeşten daha yüce ne vardır. Bugün 5. Kongremiz daha başlarken en gür sesle başlattınız. Hoş geldiniz dediniz hoş bulduk."AFYON'DAN, ERDOĞAN'DAN BİR SES YÜKSELDİ"Bütün dünya mazlumları adına essalamünaleyküm. Selam olsun. Bu selam sesi emin olun mazlum diyarlarda yankılanıyor. 20012de sayın cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti kadroları yürüdüğünde zorlu bir mekanda yürüdü kardeşlerim. Balkanlarda çatışma vardır, her bir coğrafyadan imdat sesleri yükseliyordu. Bu aziz millet ekonomik krizden yeni çıkmıştı. 28 Şubat uygulaması milleti sık boğaz etmişti. Afyon'dan bir ses yükseldi. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan o ses yükseldi. O ses ile yürüyenler bugüne kadar görev yapmış kardeşlerim bu sesi yüceltmek için hep beraber yürüdük. Kongremizde bu kutlu yürüyüşe öncelik eden bütün milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, üyelerimize, teşkilatlarımıza Kadın ve gençlik kollarımızın yiğit temsilcilerimiz ve AK Parti hareketini vicdanını temsil eden delegelerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

 "VEFA" VURGUSUGeçen sene burada olağanüstü kongremizi yaparken Sayın cumhurbaşkanımızın hitabından sonra söz aldığımda dedim ki; 'Bu veda değil, vefa kongresidir' demiştim. AK Parti hareketine öncülük eden bütün arkadaşlarımızı saygıyla selamlıyorum, vefat edenleri rahmetle anıyorum. Bir vefa hareketi olan AK Parti kadrosu bünyesinden 2 cumhurbaşkanı çıkarttı. Ne kutlu bir yürüyüş ki en büyük başarılara imza atıldı.

GÜL, ARINÇ, ŞAHİN, TOPTAN'A SELAMDevletin en üst makamlarını kendi mensuplarıyla temsil etme şansı buldu. Hareketimizden çıkan ilk cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'e selam ediyoruz. Sayın Mehmet Ali Şahin'e, Sayın Bülent Arınç'a, Köksal Toptan'a selamlarımızı minnetlerimizi sunuyoruz."BU DEV AYAĞA KALKTI BİR KERE DİZ ÇÖKTÜRÜLEMEZ"AK Parti bir vicdan, yürek hareketidir. Ak Parti uyudu zannedilen bir devin adıdır. Bu dev ayağa kalktı artık diz çöktürülemez. Artık herhangi bir şekilde durmak yok. Şerler defolsun. Buraya gelmek kolay olmadı, bu yolu yürümek kolay olmadı."3 KASIM'DA İKTİDAR OLMAMIZI ENGELLEYEMEDİLER"Engelleri koydular önümüze, her türlü engeli karşımıza çıkardılar ama 3 Kasım'da iktidar olmamız engelleyemediler. 3 – 12 Ekim ve 2003… En büyük kongrelerimiz… Irak savaşı, Kıbrıs sorunları, ekonomik krizler… Birinci olağan kongresinde biz buradayız dedik. 2003'de ilk kongreyle birlikte ciddi zaferler birlikte geldi. MGK çok çetin sorunlarla boğuştu, önünde AB süreci bekliyordu. İktidarda kalamaz denilen AK Parti iktidarını milletle pekiştirdi. Bu sefer baktılar ki AK Parti şuuru engellenemez sözde Cumhuriyet mitingleri yaptılar."YİNE HÜSRANA UĞRADILAR"2006'da bu sefer yeni kadrolar yeni sınavlarla karşılaştık, her sınav bize bir zafer vesilesi oldu. 2007'de e muhtarıyla maruz kalındı, sizlerin AK Parti yolunda ayrılacağınızı zannettiler. AK Parti kadroları seçime gitti, sadece başbakanlık makamını değil, cumhurbaşkanlığını makamını da aldı. Milletimiz bu desteğini hep sürdürdü, AK Parti'nin bağrından cumhurbaşkanı çıkmasını engellemek isteyenler yine hüsrana uğradılar. Halkın ilk oylarıyla seçilen ilk cumhurbaşkanı da bu kadrodan çıktı."SINAVA, ÇİLEYE HAZIR OLMAYAN BİZİM ARAMIZA GELMESİN"İşte sınamalar zaferlerle birlikte gelir. Sınava, çileye hazır olmayan bizim aramıza gelmesin.
Biz zor günlerin hareketiyiz. Zor günler arka arkaya geldi, baktılar ki engelleyemiyorlar bu kez parti kapatma davası açtılar. Şimdi soruyorum milletin bağrından çıkanları kapatmak, susturmak, durdurmak mümkün mü?

"ZANNETTİLER Kİ AK PARTİ DÜŞÜŞTE"Gür bir sesle hep beraber milli irade dedik, özgürlük dedik, adalet dedik. İşte 2009 kongresiyle iş başına gelen kadrolar küresel krizle mücadele etmek zorunda kaldı. Yine 2009 kongresiyle birlikte hayırlar fethola, şerler defola demeye devam ettik. Bütün yasakları kaldırdık. Allah'ın lütfettiği bir mekanda Yeni Türkiye'yi inşa etmektir. Yeni bir zafer kazandık, zannettiler ki AK Parti düşüşte. O zaman başkanımız kadrolara aynı mesajı verdi. Durmak yok yola devam ve 2011 zaferine yürüdük. En büyük oy oranını alıp büyük başarılara imza attık."1 KASIM'DA YENİ BİR ZAFER YAZMAYA VAR MISINIZ?"2012 kongresi… Çetin yollardan geçilip gelindi.. Yeni bir dönemin ışığını ortaya çıkardı. Yola çıkan kadrolar 2023'e yürüme kararı aldı. Kocaeli de yerinde bütün Türkiye de yerinde Allah'ın izniyle… Gençler bu heyecanı 1 Kasım'a taşımaya var mısınız? Bu kongre heyecanıyla 1 Kasım'da yeni bir zafer yazmaya var mısınız? Toprağa sağlam basmaya hazır mısınız? Yolumuz açık olsun inşallah. Gelin hep beraber muhasebemizi devam ettirelim."

 

"DÜĞMEYE BASILDI"Durdurulamayan AK Partinin önüne yeni engeller getirildi. Türkiye en köklü atılımlara başlamışken 2013'de yeni bir sınamayla karşı karşıya kaldık. IMF'ye son kuruş borcun bile ödendiği bir dönemde düğmeye basıldı.

"TEK BİR ÇİVİMİZİ SÖKEMEDİLER"Gezi provokasyonu başlatıldı. Ardından 17-25 Aralık geldi. Çok şer tuzakları kuruldu, bu şer tuzaklarını fethetmeye var mıyız. İşte 17-25 Aralık'ta paralele çetelerin kurduğu ihanetler karşısında kadromuz dimdik durdu, aramızdan tek bir çivimizi sökemediler. Sonra 10 Ağustos'ta yeni bir zafere yürüdük."TEK BAŞIMIZA İKTİDAR OLMADIK"Bu zaferin arkasında Kobani olayları çıkarıldı. 7 Haziran seçimlerine gittik. Bugünkü temel sloganımızla, ilk günkü aşkla birlik, dirlik, kardeşlik diyoruz. 7 Haziran seçimleriyle yeni sınamalar önümüze geldi kardeşlerim. 7 Haziran sonrasında yüzde 41'lik oyla en büyük parti olmamıza rağmen tek başımıza iktidar olmadık.

Bunu görenler Türkiye'de bir yönetim boşluğu olacağını düşünenler düğmeye baştılar. DEAŞ, PKK devreye girdi, Suruç'ta katliam yapıldı."ÇAKALLAR PUSLU HAVALARI SEVER"Askerlerimize, polisimize saldırmaya başladılar. Zannettiler ki bu ülke sahipsiz. Çakallar puslu havaları sever, bütün çakallar ortaya çıktı. Onların karşısına Anadolu yiğitleri, AK Parti ayağa kalktı. Bu ülkenin kaderini kimseye bırakmayız dedik. Türkiye'de 2 zihniyet çarpışıyor. Milleti bölenler, kutuplaşmaların önüne açanlar, özgürlük alanlarını daraltanlar. Bakınız 12 Eylül yapılan uygulamalarla ayrıştırıcı bir etki yapmışsa, terörün getirdiği ayrıştırıcı zihniyet aynıdır. Ne dikta yönetimine ne de teröre karşı taviz vermeyeceğiz. Milli iradeyi, özgürlükleri, demokrasiyi savunacağız. Biz 14 yıllık birikim üzerinde birkez daha AK Parti kadrolarının olağan kongresinde gür sesle hemdemokrasi hem kamu düzeni diyoruz."DİYORLAR Kİ; KÜRTLERİN DEVLETİ NERESİ"Talimat verdik. Türkiye'nin her köşesinde kim vatandaşlarımızın huzurunu bozar Türkiye'yi kaosa sürüklemek isterse onlara en büyük ceza verilecek. Tereddüt etmeyiz Türkiye kendi içindeki hainlerle de kendi dışındaki hasımlarla da mücadele edecek güce ve kudrete sahiptir. Terör saldırıları karşısında fethetmek istediğimiz hayır birlik ve kardeşliktir. Kim ayrıştırıcı tutum takınırsa kim ötekileştirici zulüm uygularsa onun karşısında olacağız. Operasyonlarımız 90'lı yılların güvenlik anlayışı ile ilişkilerindirilemez. Diyorlar ki Kürtlerin devleti neresi. Türklerin de, Kürtlerin de, Sünnilerin de, Alevilerin de devleti Türkiye Cumhuriyeti'dir. Zannediyorlar ki özgürlükçü anlayışı durdurabilirler. Türkiye hiçbir baskıya, zulme, teröre izin vermeyen aydınlık geleceğe yürüyecek.


"CİZRE'DE KEŞAN GİBİ OF GİBİ…"Kongreden piyonlara ve arkasındaki söylüyoruz sadece al bayrak ve milletin birliği ve beraberliği olacak. Kamu düzeninden taviz vermeyeceğiz. Cizre'de aynen Keşan gibi ya da Bergama gibi ya da OF gibi Türkiye Cumhuriyeti'nin aziz toprağıdır. Her ilimizde ilçemizde kamu düzeni sağlanacak kardeşliğimiz pekiştirilecektir.


Türkiye'yi kana bulamak isteyenler Diyarbakır'da Şeyhmus'u, Erzincan- Kemah yolunda Makbule Hanım'ı taradılar. Onların hatırları silinmeyecek. Vurguluyorum: Kamu düzeni mutlak düzende sağlanırken sivil vatandaşlarımıza kardeşlerimize ne küçük şekilde zarar verilemeyecektir. Kardeşliğimiz korunacaktır."BÜYÜK PROJELER HAYATA GEÇECEK"Türkiye G-20 zirvesine hazırlanıyor. 4 ayaklı olarak bir küresel krizden gelecek şokları karşılayacak kadar Türkiye'nin makro değerleri korunacak. Küresel ekonomik krize girilmesine izin vermeyeceğiz. Başlatılan büyük projeler hayata geçirilecek. Hedefe ulaştırılacak. Tükiye'nin kendi uçağını, savaş gemisini, deniz altısına yapan kararlığından vazgeçmeyeceğiz. Bunların yürütülmesi için yapısal reformlara devam edeceğiz.

"HER TEKLİFE 'HAYIR' DİYEN SİZ DEĞİL MİSİNİZ?"Türkiye'nin orta gelir tuzağına düşmesine izin veremeyeceğiz. Makro ekonomik dengeleri korurken büyük yatırım projelerine devam ederken vatandaşlarımızın günlük hayatı ile ilgili tedbirlerimizi alacağız. Gerek terör gerek ekonomik meydan okumalarla mücadele edebilmek için tek başına iktidarın temin edilmesidir. Üç ay içinde AK Parti olarak sorumuluk hissedip yönetim boşluğu oluşmaması için çabayı gösterdik. Karşımıza yüzde 60 blok ile çıktılar. Bahçeli , HDP sorumluluk alamayacağını söyledi. Yüzde 60.'lık Türkiye'yi bloklaşmaya sevkedenlerin rüyaları gerçekleşti mi? Biz meşuriyet çizgisi içinde millet makamı olan TBMM'dir kendi Meclis başkanımızı seçtik. Küçük ayak oyunları ile Meclis Başkanlığı'nı almak isteyenler 258 ak yürekli vekilin direnci ile süküthale uğradılarr. Parti liderlerini ziyaret ettim. 'Gelin ülkeyi yönetim boşluğuna düşürmeyelim' dedim. CHP ile uzun yoğun istikşafi görüşmeler olarak cereyan etti. Kendilerine de söylüyorum. 12 yıllık Ak Parti hükümetleri tam inşa, ihya ve imar hükümetleridir. Birileri AK Parti iktidarlarını başarızlık gibi gösterip restorasyondan bahsederse kendilerine imar planlarımızı anlatırız. Derin görüş ayrılıkları nedeniyle hükümet kuruma imkanı olmadı. Bahçeli koasliyon, seçim, azınlık hükümetine 'hayır'dedi. Erken seçime 'hayır' dedi. Cumhurbaşkanımıza saldıranlara soruyorum. Her teklife 'hayır' diyen siz değil misiniz?"1 KASIM SEÇİMLERİNE AK PARTİ'NİN KARARI İLE GİTMİYORUZ"Üç aydır sorumluktan kaçanlar bizden hesap sormaya kalkıyorlar. Ak Parti kadrolarına ithamda bulunyorlar. Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar. Bilsinler ki Türkiye'de demokratik hukuk devletinin kuralları işleyecek. sadece milletin dediği olacak. Biz 1 Kasım seçimlerine AK Parti'nin aldığı kararla gitmiyoruz. Biz hiçbir seçimden kaçmayız. Ama Türkiye yeni seçime gitmesin diye çaba sarf ettik. MHP'li kardeşlerimize sesleniyorum. Kimlerin her şeye 'hayır' dediğini kimlerin Meclis'te HDP ile birlikte hareket ettiğini görüyorsunuz. Yüzde 60'lık blok kötülükte şerde buluyor. Şimdi tazelenme vaktidir. İşte 5. Olağan Büyük Kongremiz hızın, enerjinin mekanıdır. Bu kongre yenilenme kongresidir. Sizler AK Parti'nin ilk günden bugüne Ak Parti'nin taşıdığı yüce değeri simgeliyorsunuz."

Rüyada Saçın uzaması görmek ne anlama gelir?

Rüyada saçın uzaması iki şekilde yorumlanır. Eğer kişi rüyada saçının normal olarak uzadığını görüyorsa bu uzun ömre ve zenginliğe ... devamı için tıklayın...

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
Ak Parti kongresine Erdoğan rüzgarı esti!
 
Defne Samyeli Kurtlar Vadisi Pusu'da hız yapacak!
 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
 
 
YORUMLAR   Toplam yorum 0   Onay bekleyen 0  
 
 


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
 
DİĞER HABERLER
 
 
Ak Parti kongresine Erdoğan rüzgarı esti!
Ak Parti kongresine Erdoğan rüzgarı esti. AK Parti'nin, 5. Olağan Büyük ...
Atalay'dan Arınç'ın o sözlerine cevap geldi!
Beşir Atalay'dan Bülent Arınç'ın " Bizdik ben olduk, sözlerine cevap geldi! ...
Abdullah Gül AKP kurultayına katılacak mı?
Ak Parti'den (AKP) son dakika Abdullah Gül açıklaması. Abdullah Gül yarın ...
Ali Babacan'dan veda gibi konuşma!
Ali Babacan'dan veda gibi konuşma! Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, veda ...
 
 
AKP seçmeninin yüzde 70'i yolsuzlukları biliyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan, Belçika'da ...
Ahmet Davutoğlu'nun kongre konuşması!
Yeni Başbakan ve Ak Parti Genel Başkan Adayı Ahmet Davutoğlu, Ak Parti ...
Ahmet Davutoğlu için 1245 evet!
AKP 1. Olağanüstü büyük kongresinde Konya milletvekili ve Dışişleri Bakanı ...
Ak Parti'de bugün kongre günü!
Ak Parti'de bugün kongre günü. Ankara Arena Spor Salonunda yapılan AK ...
 
 
Binali Yıldırım'dan Davutoğlu açıklaması!
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan tarafından ...
Dış basın:Erdoğan açık bir zafer kazandı
Alman basını Türkiye'deki cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlarını ilk haber ...
Sümeyye Erdoğan'dan ilk açıklama
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, seçim sonuçları için "Hayırlı olsun" dedi.
Erdoğan bu illerde tulum çıkardı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 12. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü'ne ...
 
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

GÜNÜN MANŞETLERİ
 
 
İstanbul Ümraniye'de yangın çıktı!
Ak Parti'de Davutoğlu'nu şok eden karar
Beşiktaş Kayseri'yi gole boğdu! Maç özeti
Erdoğan'dan ABD'ye PYD/YPG resti!
Meral Akşener'den karşı hamle geliyor!
8 Şubat'ta kar tatili olan iller açıklandı!
Bülent Arınç Ankara'da ofis mi tuttu
Erdoğan'ın korumaları kriz çıkardı!
İşte Survivor 2016 Gönüllüler Takımı
İşte Survivor 2016 Ünlüler Takımı
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

1 / 20
ÖNE ÇIKANLAR
 
 
Galatasaray Anderlecht maçı hangi kanalda?
Taşeron işçi haberleri (son haberler)
Kiraz Mevsimi 9. Bölüm fragmanı ve bölüm tüyoları
Erdoğan 26 ili tüm ilçeleriyle aldı
Bu yıl Ramazan Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? bayram namazı 2014!
Bayram namazı nasıl kılınır? (bayram namazı videolu anlatımı)
2014 il il Bayram Namazı vakitleri! - (Ankara, İstanbul Bayram namazı saatleri)
Kadir Gecesi mesajları burada! Tıkla - (Kadir Gecesi cep telefonu mesajları)
İstanbul iftar sahur vakitleri- (ankara iftar sahur vakti öğren 2014)
Serdar Ortaç Ahmet Kaya iddialarına böyle isyan ettti - Video
 
 
 
 
© Copyright 2011 Habera.com
• Künye
• Bize Ulaşın
• Reklam
• Tüm Haberler
• Sitene Haber Ekle
 
Haber
 
Foto Galeri
 
Video Galeri
 
Etiketler
   
 
• Gündem
• Siyaset
• Ekonomi
• Spor
• Magazin
• Dünya
• Yaşam
• Medya
• Magazin
• Yaşam
• Spor
• İnternet
• erororr
• Siyaset
• asd
• Medya
• Haber
• Magazin
• Spor
• Müzik
• Eğlence
• Komedi
• Sinema
• Şans Topu
• mhp
• davutoğlu
• Cizre
• Ankara
• terör
• kaza haberleri
• kaza haberleri
• transfer
adssad