Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   GÜNDEM

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Cumartesi   Pazar
15 / 26 °C 15 / 27 °C 16 / 28 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA GÜNDEM SİYASET EKONOMİ SPOR MAGAZİN DÜNYA YAŞAM MEDYA SAĞLIK KÜLTÜR & SANAT EĞİTİM TEKNOLOJİ  
 
   
  Facebook'a yeni özellik geldi  
 
   
  46 Yok Olan dizisi ne zaman final yapacak?  
 
   
  Lucescu'nun yeni takımı belli oldu  
 
   
  20 yıllık Beyaz Show bitiyor mu?  
 
   
  PFDK Selçuk İnan'a cezayı kesti!  
 
 

CHP 2014 İZMİR İLÇE Belediye Başkan Adayları Listesi-CHP İZMİR İLÇE Belediye

CHP 2014 İZMİR İLÇE Belediye Başkan Adayları Listesi-CHP İZMİR İLÇE Belediye
 
CHP 2014 İZMİR İLÇE Belediye Başkan Adayları Listesi-CHP İZMİR İLÇE Belediye Başkan Adayları Kimler Oldu Öğren? CHP İstanbul, İzmir ilçe adayları belli oldu Kemal Kılıçdaroğlu 81 ilin belediye başkan adayını açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı 81 il başkan adayı burada! CHP 81 İl Belediye Başkan Adayları Belli Oldu 2014 Listesi.Yerel Seçimlerinde CHP Belediye Başkan Adayları Kimler Öğren?
 
10 Şubat 2014 Pazartesi - 13:22

CHP 2014 İZMİR İLÇE Belediye Başkan Adayları Listesi-CHP İZMİR İLÇE Belediye Başkan Adayları Kimler Oldu Öğren? CHP İstanbul, İzmir ilçe adayları belli oldu Kemal Kılıçdaroğlu 81 ilin belediye başkan adayını açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı 81 il başkan adayı burada! CHP 81 İl Belediye Başkan Adayları Belli Oldu 2014 Listesi.Yerel Seçimlerinde CHP Belediye Başkan Adayları Kimler Öğren?

CHP Parti Meclisi (PM) toplantısı Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında devam ediyor.18 İLÇE ADAYI ŞÖYLE:

Aliağa – Barış Eroğlu, Balçova – Mehmet Ali Çalkaya, Bayındır - Ufuk Sesli, Bayraklı – Hasan Karabağ,Bornova – Olgun Atila, Buca - Levent Piriştina, Çeşme – Mühittin Dalgıç, Çiğli – Hasan Arslan, Dikili -Mustafa Tosun, Gaziemir – Halil İbrahim Şenol, Karaburun - Ahmet Çakır, Karşıyaka – Hüseyin Mutlu Akpınar, Karabağlar – Muhittin Selvitopu, Kiraz – Ercan Ekici, Konak – Sema Pekdaş, Menderes - Ahmet Pala, Narlıdere – Abdül Batur, Urla – Sibel Uyar

İLÇE BAŞKANLARINDAN SADECE ÇETİNKAYA

Yerel seçim sürecinde ilçe başkanlığı koltuğunu bırakarak belediye başkan aday adayı olan 11 ilçe başkanından sadece biri belediye başkan adayı olmayı başardı. Bornova’da Enver Dündar, Aliağa’da Özlem Şan Oğuzhan, Kınık’ta Mehmet Çetinkaya, Ödemiş’te Mehmet Eriş, Bayındır’da Hüseyin Tamer Yanık, Karaburun’da Mesut Karaoğlan, Tire‘de Mustafa Güngör, Selçuk’ta İbrahim Adıgüzel, Bergama’da İdris Yavuz Yılmaz, Foça’da Osman Mert ve Kiraz’da Pilot Zeybek belediye başkan aday adayı olabilmek için ilçe başkanlığı görevlerinden istifa etmişlerdi. İzmir’de 30 ilçenin adayının netleşmesinin ardından sadece Kınık’ta eski ilçe başkanı belediye başkan adayı oldu.

PEKDAŞ-AKPINAR YER DEĞİŞTİRDİ

Karşıyaka’da Cevat Durak, Konak’ta Hakan Tartan’ın MYK'dan çıkmaması gündeme oturmuştu. Gün içinde MYK toplantısından Karşıyaka için Sema Pekdaş, Konak içinde Hüseyin Mutlu Akpınar çıkmıştı. Parti Meclisi oturumunda MYK'da ismi Karşıyaka için açıklanan Sema Pekdaş, çok istediği Konak'a atandı. Partinin emektarlarından, CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’in yakınlığı ile bilinen Hüseyin Mutlu Akpınar’da Pekdaş’ın Konak’tan aday gösterilmesine rağmen kenara çekilmeyerek CHP’nin kalesi konumundaki Karşıyaka’dan aday gösterildi. Akpınar,partide gençlik kolları başkanlığı ve il başkan yardımcılığı görevini yürütmüştü.

İZMİR'İN ALTI İLÇESİNDE CHP Mİ AK PARTİ Mİ ÖNDE ?
ATİLA SÜRPRİZİ

MYK’dan ismi çıkan Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır’da PM’de değişen isimlerden oldu. Sındır’ın yerine Bornova’da, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun aday olarak görmek istediği Büyükşehir Meclis Üyesi Olgun Atila atandı.

KOCAOĞLU REST ÇEKTİ İDDİASI

Genel Merkez koridorlarında Kocaoğlu’nun Pekdaş’ın Konak, Atila’nın da Bornova’dan adaylığı için Genel Merkez’e istifa resti çektiği konuşuluyor.

“PİRİŞTİNA” DEDİ

Buca’da beklendiği gibi parti genel merkezi değişime gitti. Parti kulislerinde Necati İmam, Levent Köstem ve mevcut Başkan Ercan Tatı’nın adı sıklıkla dile getiriliyordu. Buca'daCHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Kocaoğlu ve ekibi, 2004 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina’nın oğlu Levent Piriştina’nın aday gösterilmesini istedi. Bu konuda Kocaoğlu’nun, “Yapabilir mi” endişelerini gideren İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel ile Engin’in istediği oldu ve Piriştina CHP Buca’nın belediye başkan adayı oldu. Pirştina İzmir’in ünlü eğlence mekanı Arena’nın ortaklarından olduğu biliniyor.

KARABAĞLAR'DA DA KOCAOĞLU ETKİSİ

Karabağlar adayı da PM'de değişti. Kocaoğlu'nun en güvendiği bürokratlar arasında yer alan Muhittin Selvitopu süreçte Büyükşehir'deki görevinden istifa edip aday adayı olmuştu. Selvitopu, MYK'de ismi çıkan mevcut başkan Sıtkı Kürüm'ün yerine PM'den Karabağlar adayı olarak çıktı.

ÇİĞLİ’DE ARSLAN SÜRPRİZİ

Kimin aday gösterileceği merak konusu olan Çiğli’de ise büyük bir sürpriz yaşandı. Parti kulislerinde en çok şans tanınan Ali Rıza Koçer, Ali Talak, Metin Solak, Birol Soylu ve Gürbüz Bal gibi isimler aday olamazken, PM, MYK’dan çıkan Aziz Buğa yerine yerine Hasan Arslan'ı aday gösterildi. Bu karar Kocaoğlu ve Engin cephesinde de büyük şaşkınlık yarattı. Kocaoğlu ve Engin’e yakın olan partililerin, “Bu isim bizim için de sürpriz oldu” dediği öğrenildi.

TÜTÜNCÜOĞLU 5 KEZ VİZE ALAMADI

Çeşme’de mevcut Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, 5. kez belediye başkan adayı olabilmek için vize alamadı. Kocaoğlu, Engin ve CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel’in, “Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç Çeşme adayı olsun” baskısı genel merkezde cevap buldu.

BATUR VE ŞAHİN DÖRDÜNCÜ DÖNEM İÇİN ADAY

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Menemen Belediye Başkan adayı Tahir Şahin’le birlikte dördüncü dönem için seçime girecek. Batur, 1999 yerel seçimlerinde Narlıdere Belediye Başkanlığı koltuğuna DYP’den seçilmiş, kısa bir süre sonra yakasına CHP rozeti takmıştı.

VE ÖZGÜN GİTTİ

Üç dönemdir Menderes Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ergün Özgün yerine ise Ahmet Pala aday gösterildi. İl Başkanı Engin ve Kocaoğlu’nun adaylık teklifinde bulunduğu ancak bu teklifi kabul etmediği Eczacı Canan Palanın eşi olan, Ahmet Pala meclis üyeliği için başvurmuştu.

DİKİLİ’DE TOSUN SÜRPRİZİ

Dikili Belediyesi eski Belediye Başkanı Osman Özgüven’in ihaleye fesat karıştırdığı iddiası ile İçişleri Bakanlığı tarafından el çektirmesinin ardından mecliste yapılan seçimde Yusuf Altı Parmak başkan vekili seçilmişti. Bu sırada Özgüven yurtdışına gitmişti. TBMM’de kabul edilen 4. yargı paketinin ardından Özgüven yurda geri dönmüş ve görevi iadesi için İçişleri Bakanlığı’na başvuru yapmıştı. Özgüven’in bu süreçte yıprandığı konusunda fikir birliğine varan Kocaoğlu ve Engin cephesi burada Rıza Gök ve veteriner Mustafa Tosun’u genel merkeze önerdi. Genel Merkez Tosun isminde karar kıldı.

ALİAĞA’DA GENÇ BİR İSİM

Aliağa’da belediye başkan adayı partinin genç adaylarından Barış Eroğlu oldu.

TOTUK’UN YERİNE SESLİ

Daha önce aday olarak ilan edilen Ardahan Totuk’un adaylıktan çekilmesi üzerine Bayındır’da ilçede uzun yıllar doktorluk yapan Ufuk Sesli partinin yeni adayı oldu.

ÇAKIR ADAY GÖSTERİLDİ

CHP Genel Merkezinin değişime gittiği bir diğer ilçe ise Karaburun oldu. 2009’da kıl payı farklı burada seçimi kazanan CHP kapatılan Mordoğan Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı Karaburun adayı yaptı. Çakır’ın geçen süreçte yaptığı başarılar çalışmaların ve anketlerde önde çıkmasının aday gösterilmesinde etkili olduğu ifade edildi.

16 Ocak’ta netleşen 12 ilçe adayı şöyleydi:

Tire- Tayfur Çiçek, Foça- Gökhan Demirağ, Kemalpaşa:- Rıdvan Karakayalı, Kınık- Mehmet Çetinkaya, Menemen-Tahir Şahin, Ödemiş- Bekir Keskin, Selçuk- Vefa Ülgür, Seferihisar - Tunç Soyer, Torbalı- Ufuk Yörük,Güzelbahçe- Mustafa İnce, Bergama- Mehmet Gönenç, Beydağ-Süleyman Vasfi Şentürk

ASLAN’IN İSTEDİĞİ OLMADI

CHP’den İzmir Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Hüseyin Aslan’ın Karabağlar, Bayraklı ve Buca için ismi geçiyordu. Ancak Aslan’ın ismi aday noktasında gündeme gelmediği, Kocaoğlu’nun bu ilçelerden herhangi birinde Aslan’ın aday gösterilmesine sıcak bakmadığı öğrenildi.


CHP Belediye Başkan adayları tam listesi - CHP adayları listesi.CHP'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayları kim? CHP adayları tam listesi açıklandı. İşte CHP Belediye Başkan adayları tam listesi - CHP adayları listesi
Sinan Erdem Spor Salonu'nda İstanbul'un CHP'li 21 ilçe belediye başkan adayı açıklandı. Programa CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı. Programda Necmettin Erbakan'ın yeğeni Sabri Erbakan Fatih'ten aday gösterildi. CHP'nin diğer ilçe başkan adayları ise şu şekilde:

Ümraniye: Sacit Eyüboğlu
Bağcılar: Muhammet Çakmak
Fatih: Sabri Erbakan
Kağıthane: Serdar Kurşun
Bahçelievler: Saffet Bulut
Tuzla: Cemil Ekşi
Zeytinburnu: Mustafa Fazlıoğlu
Başakşehir: Özgür Karabat
Beykoz: Hızır Yılmaz
Beylikdüzü: Ekrem İmamoğlu
Eyüp: Selami Çelebioğlu
Gaziosmanpaşa: Selahattin Meriç
Güngören: Ahmet Güzel
Bayrampaşa: Bahri Sipahi
Sancaktepe: Özgen Nama
Esenyurt: Gürbüz Çapan
Pendik: Tuncer Özyavuz
Sultangazi: Ali Acar
Şile: Aras Aslan
Sultanbeyli: Mustafa Çolak
Arnavutköy: Ruhi Tuncel

CHP'nin dün yaptığı 7.5 saatlik Parti Meclisi toplantısında 450 dolayındaki belediye başkan adayı onaya sunuldu. Belli olan merkezlerde başkan adayları şöyle:

CHP Parti Meclisi (PM), dün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yaklaşık 7,5 saat süren bir toplantı yaptı. Toplantıda 450'den fazla belediyede başkan adayı PM'nin onayına sunuldu.


Yapılan oylama sonucu CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Ankara adayı Mansur Yavaş, İzmir adayı ise Aziz Kocaoğlu oldu. Eskişehir'in merkez ilçesi Odunpazarı'nda ise milletvekili Kazım Kurt aday gösterildi. Manisa'da da yine milletvekili olan Özgür Özel aday gösterilirken, Trabzon'da Volkan Canalioğlu, Bartın'da ise Rıza Yalçınkaya aday gösterilen diğer milletvekilleri oldu.

CHP'de Kocaoğlu'nun yanı sıra halen büyükşehir başkanlığı görevini yürüten Eskişehir'de Yılmaz Büyükerşen, Antalya'da Mustafa Akaydın, Mersin'de Macit Özcan bir dönem daha adaylık için yarışacak. Mevcut belediye başkanlarından Artvin'de Emin Özgün, Aydın'da Özlem Çerçioğlu, Çanakkale'de Ülgür Gökhan, Muğla'da Osman Gürün de yeniden aday oldu.

CHP, Çerçioğlu'nun yanı sıra Rize'de Mine Orhan, Tokat'ta da Hadiye Ardahanlı olmak üzere kadın adaylarla yerel seçimlere girecek.


CHP'de önceki gün ve bugün gerçekleştirilen PM toplantılarında 750'den fazla aday belirlenmiş oldu.


Bugünkü toplantıda PM'nin onayına sunulan büyükşehir ve il belediye başkan adayları şöyle:

Ağrı: İhsan Çağa

Ankara: Mansur Yavaş (Eski Beypazarı Belediye Başkanı)

Antalya: Mustafa Akaydın

Amasya: İlyas Ayık

Artvin: Emin Özgün

Aydın: Özlem Çerçioğlu

Balıkesir: Sami Sözat (Eski DYP Milletvekili)

Bursa: Necati Şahin

Bilecik: Sungur Turan

Bitlis: Kemal Uçar

Bursa: Necati Şahin

Çanakkale: Ülgür Gökhan

Diyarbakır: Ahmet Ay

Elazığ: Hamza Sorgucu

Erzincan: Metin Çanakçı

Erzurum: Abdülkadir Demirci

Eskişehir: Yılmaz Büyükerşen

Eskişehir - Odunpazarı: Kazım Kurt (Eskişehir Miletvekili)

Gaziantep: Akif Ekici

Hatay: Lütfü Savaş

Mersin: Macit Özcan

İzmir: Aziz Kocaoğlu

İstanbul: Mustafa Sarıgül

Kars: Naif Alibeyoğulları

Kayseri: Osman Çilsal

Kocaeli: Tahsin Tarhan

Manisa: Özgür Özel (Manisa Milletvekili)

Kahramanmaraş: Ünal Ateş

Muğla: Osman Gürün

Muş: Necip Bingöl

Niğde: Fahri Eker

Rize: Mine Orhan

Samsun: Tarık Cengiz

Siirt: Abdulvehap Galip Çakmak

Tokat: Hadiye Ardahanlı

Trabzon: Volkan Canalioğlu (Trabzon Milletvekili)

Yozgat: Selahattin Koştan

Bayburt: Hacı Mustafa Akkuş

Kırıkkale: Ahmet Eroğlu

Batman: Çetin Kızılbulut

Bartın: Rıza Yalçınkaya (Bartın Milletvekili)

Ardahan: Mete Özdemir

Iğdır: Aran Kalafat

Yalova: Vefa Salman

Karabük: Erdal Demir

Kilis: Öcal Berk

Düzce: Basri Karslıoğlu


Rüyada Tabak görmek ne anlama gelir?

Rüyada tabak görmek, sevince, ferahlığa, yüksek mevkiye gelmeye işaret eder.  Rüyasında tabak aldığını gören kişi bir olaydan dolayı mutlu ... devamı için tıklayın...

Arkadaşına Gönder   Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
 
 
Yıllar geçti ama bu skandallar unutulmadı
 
GALAXY Note3 fiyatları ve özellikleri neler? Samsung GALAXY Note 3 kampanyaları
 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
 
 
YORUMLAR   Toplam yorum 0   Onay bekleyen 0  
 
 


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
 
   
 
Bu haber henüz yorumlanmamış...

 
 
DİĞER HABERLER
 
 
Başbakan'ın damadı Sabah'ta yazar oldu
Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Sabah gazetesinde köşe yazarlığına başladı
Düğün dernek filmi izle tek parça full HD (Düğün dernek Ful hd sinema izle)
Düğün Dernek filmi izle - Düğün Dernek filmi tek part full izle (Düğün ...
KPSS 2014 Başvuruları Başladı mı? ÖSYM 2014 KPSS Ne Zaman Yapılacak?KPSS Başvuru
KPSS 2014 Başvuruları Başladı mı? ÖSYM 2014 KPSS Ne Zaman Yapılacak?KPSS ...
TC Kimlik no ile SSK SGK Bağkur sorgulama 2014 şifresiz SSK SGK 4A hizmet dökümü
2014 SSK Sorgula TC Kimlik No İle SSK Sorgulama Emeklilik Hesapla 4A,4B,4C ...
 
 
30 Mart 2014 Seçmen kütüğü sorgulama ? Nerede oy kullanacağım
30 Mart 2014 Seçmen kütüğü sorgulama ? Nerede oy kullanacağım.Seçmen listeleri ...
2013-2014 Açıköğretim AÖF Final Güz Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı! 25-26
Açıköğretim AÖF 2014 Final Güz Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı! 25-26 ...
10 şubat 2014 Memurun Zamlı Maaşı Ne Kadar Tıkla Öğren! Memur zammı memur haberi
9 şubat 2014 Memurun Zamlı Maaşı Ne Kadar Tıkla Öğren! Memur zammı memur ...
10 Şubat 2014 Taşeron haberleri Torba yasa taşerona umut olacak
10 Şubat Taşeron işçiler kadro umudunu kaybetti. Taşeron işçilere iyileşitrme ...
 
 
10 Şubat 2014 Taşeron İşçilerin kadro beklentisi Taşeron maaşı -Taşeron Yasası
Taşeron İşçilerin kadro beklentisi Taşeron maaşı - Taşeron Yasası. En ...
AK Parti AKP 2014 İlçe Belediye Başkan Adayları Tam Listesi - AK Parti İlçe
AK Parti AKP İlçe Belediye Başkan Adayları Tam Listesi Öğren- 2014 AK ...
2014 AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Tam Listesi-AK Parti AKP İlçe Beledi
2014 AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Tam Listesi-AK Parti AKP İlçe ...
Düğün dernek filmi izle tek parça full HD (Düğün dernek Ful hd sinema izle)
Düğün Dernek filmi izle - Düğün Dernek filmi tek part full izle (Düğün ...
 
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

GÜNÜN MANŞETLERİ
 
 
İstanbul Ümraniye'de yangın çıktı!
Ak Parti'de Davutoğlu'nu şok eden karar
Beşiktaş Kayseri'yi gole boğdu! Maç özeti
Erdoğan'dan ABD'ye PYD/YPG resti!
Meral Akşener'den karşı hamle geliyor!
8 Şubat'ta kar tatili olan iller açıklandı!
Bülent Arınç Ankara'da ofis mi tuttu
Erdoğan'ın korumaları kriz çıkardı!
İşte Survivor 2016 Gönüllüler Takımı
İşte Survivor 2016 Ünlüler Takımı
 
 
Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

Acun Ilıcalı Kurtlar Vadisi Pusu'yu fena dağıttı!

1 / 20
ÖNE ÇIKANLAR
 
 
Galatasaray Anderlecht maçı hangi kanalda?
Taşeron işçi haberleri (son haberler)
Kiraz Mevsimi 9. Bölüm fragmanı ve bölüm tüyoları
Erdoğan 26 ili tüm ilçeleriyle aldı
Bu yıl Ramazan Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? bayram namazı 2014!
Bayram namazı nasıl kılınır? (bayram namazı videolu anlatımı)
2014 il il Bayram Namazı vakitleri! - (Ankara, İstanbul Bayram namazı saatleri)
Kadir Gecesi mesajları burada! Tıkla - (Kadir Gecesi cep telefonu mesajları)
İstanbul iftar sahur vakitleri- (ankara iftar sahur vakti öğren 2014)
Serdar Ortaç Ahmet Kaya iddialarına böyle isyan ettti - Video
 
 
 
 
© Copyright 2011 Habera.com
• Künye
• Bize Ulaşın
• Reklam
• Tüm Haberler
• Sitene Haber Ekle
 
Haber
 
Foto Galeri
 
Video Galeri
 
Etiketler
   
 
• Gündem
• Siyaset
• Ekonomi
• Spor
• Magazin
• Dünya
• Yaşam
• Medya
• Magazin
• Yaşam
• Spor
• İnternet
• erororr
• Siyaset
• asd
• Medya
• Haber
• Magazin
• Spor
• Müzik
• Eğlence
• Komedi
• Sinema
• Şans Topu
• pkk
• şehit
• ankara haberleri
• Ankara
• çözüm süreci
• kongre
• CHP
• beşiktaş
adssad