Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   FOTO GALERİ

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Çarşamba   Perşembe
12 / 23 °C 11 / 26 °C 12 / 26 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA MAGAZİN YAŞAM SPOR İNTERNET GÜNCEL SİYASET EKONOMİ MEDYA DÜNYA KÜLTÜR & SANAT BİLİM & TEKNOLOJİ  
 
 Demet Akalın Okan Kurt çiftine sopalı saldırı! ( 6 / 8 )


6


Demet Akalın Okan Kurt çiftine sopalı saldırı!-6-Demet Akalın'ın avukatı olayla ilgili bir açıklama yaptı ve sözlü taciz olduğunu belirtti.

İşte o açıklama;

Müvekkillerim Demet-Okan Kurt çifti havalimanında konser dönüşü 2 şahsın sözlü tacizine maruz kalmış olup, yanlış anlama neticesinde olay büyümeden 2 taraf içinde tatlıya bağlanmıştır.

Taraflar adına basına yansıyan tüm haberler gerçek dışıdır.Müvekkilerimin sağlık durumları iyi olup, tatil ve konser dönüşü evlerinde istirahatlerine devam etmektedirler.

Özel hayatlarına saygı adına gerçek dışı haberlerın yapılmamasını siz değerli basın mensuplarından rica ederiz.
Demet Akalın'ın avukatı olayla ilgili bir açıklama yaptı ve sözlü taciz olduğunu belirtti. İşte o açıklama; Müvekkillerim Demet-Okan Kurt çifti havalimanında konser dönüşü 2 şahsın sözlü tacizine maruz kalmış olup, yanlış anlama neticesinde olay büyümeden 2 taraf içinde tatlıya bağlanmıştır. Taraflar adına basına yansıyan tüm haberler gerçek dışıdır.Müvekkilerimin sağlık durumları iyi olup, tatil ve konser dönüşü evlerinde istirahatlerine devam etmektedirler. Özel hayatlarına saygı adına gerçek dışı haberlerın yapılmamasını siz değerli basın mensuplarından rica ederiz.
Bu fotoğraf 480 defa görüntülenmiş Puan: