Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   FOTO GALERİ

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Pazar   Pazartesi
11 / 26 °C 11 / 27 °C 11 / 26 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA MAGAZİN YAŞAM SPOR İNTERNET GÜNCEL SİYASET EKONOMİ MEDYA DÜNYA KÜLTÜR & SANAT BİLİM & TEKNOLOJİ  
 
 Akıllı telefon nasıl kullanılır? ( 1 / 10 )

1

Akıllı telefon nasıl kullanılır?-1-Havalı telefonlarımız gibi akıllı olalım, bu listedeki 10 maddeyi yapmayalım. Hatta yapanları dürtelim, unfollow edelim, beğenmekten vazgeçelim! 

Radikal gazetesinden Ziya Özışık’ın analizi; Her ‘aklı’ telefondan beklememek gerek. Bu işin de bir âdâb-ı muaşereti var. Havanıza hava katacakken tam tersi etki ile karşılaşmak istemiyorsanız bu 10 maddedeki uyarılara dikkat ediniz. Yoksa unfollow da yersiniz, blok da maazallah “beğenmekten vazgeç” de. Ondan sonra gelsin ne kadar da çok yalnızım içerikli klip paylaşımları, ergen ergen atarlı tweetler, statuslar... 

Formül basit: Yapmayınız. Siz de “akıllı” olunuz!
Havalı telefonlarımız gibi akıllı olalım, bu listedeki 10 maddeyi yapmayalım. Hatta yapanları dürtelim, unfollow edelim, beğenmekten vazgeçelim! Radikal gazetesinden Ziya Özışık’ın analizi; Her ‘aklı’ telefondan beklememek gerek. Bu işin de bir âdâb-ı muaşereti var. Havanıza hava katacakken tam tersi etki ile karşılaşmak istemiyorsanız bu 10 maddedeki uyarılara dikkat ediniz. Yoksa unfollow da yersiniz, blok da maazallah “beğenmekten vazgeç” de. Ondan sonra gelsin ne kadar da çok yalnızım içerikli klip paylaşımları, ergen ergen atarlı tweetler, statuslar... Formül basit: Yapmayınız. Siz de “akıllı” olunuz!
Bu fotoğraf 10104 defa görüntülenmiş Puan: