Günün Haberleri   |   Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

   FOTO GALERİ

ANKARA
Değiştir
  Bugün   Cumartesi   Pazar
11 / 26 °C 11 / 27 °C 11 / 26 °C
 
  HABER VİDEO GALERİ FOTO GALERİ GAZETELER RÜYA TABİRLERİ BİLGİ YARIŞMASI
  ANA SAYFA MAGAZİN YAŞAM SPOR İNTERNET GÜNCEL SİYASET EKONOMİ MEDYA DÜNYA KÜLTÜR & SANAT BİLİM & TEKNOLOJİ  
 
 10 yıl önce olmayan meslekler ( 1 / 10 )

1

10 yıl önce olmayan meslekler-1-Uygulama geliştirici 
iPhone’la 2007’de tanıştık, Android’le de ondan kısa bir süre sonra. O zamandan beri satış için bir milyondan fazla aplikasyon (uygulama) ortaya çıkarıldı. 2011’de Apple, mobil uygulamalardan 15 milyar dolardan fazla gelir elde etti. 

Android ve diğer işletim sistemleri uygulama talebi ile beklerken, şirketler mobil uygulama geliştirme kabiliyeti eksikliğiyle karşı karşıya. Bu da gelişen pazarda, programcılara ve geliştirmecilere yeni fırsatlar anlamına geliyor. Şu anda indeed.com kariyer sitesinde, 16 binden fazla mobil uygulama geliştiricisi ilanı kayıtlı durumda.
Uygulama geliştirici iPhone’la 2007’de tanıştık, Android’le de ondan kısa bir süre sonra. O zamandan beri satış için bir milyondan fazla aplikasyon (uygulama) ortaya çıkarıldı. 2011’de Apple, mobil uygulamalardan 15 milyar dolardan fazla gelir elde etti. Android ve diğer işletim sistemleri uygulama talebi ile beklerken, şirketler mobil uygulama geliştirme kabiliyeti eksikliğiyle karşı karşıya. Bu da gelişen pazarda, programcılara ve geliştirmecilere yeni fırsatlar anlamına geliyor. Şu anda indeed.com kariyer sitesinde, 16 binden fazla mobil uygulama geliştiricisi ilanı kayıtlı durumda.
Bu fotoğraf 4824 defa görüntülenmiş Puan: